26 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Sezgilerinizi ve mantığınızı birleştirerek önemli kararlar alabilirsiniz. Bugünü iyi değerlendirerek geleceğe yönelik fikirler üzerinde çalışmakta fayda var! 

Keyifli Cumartesiler:)
Astrolog Ayşegül Kuyumcu Türker


Koç:
Gelirleriniz ile ilgili alacağınız olumlu haber kendinize güveninizi yerine getirecek ve rahat etmenizi sağlayacak. İdealleriniz uğruna yatırım yapmaktan kaçınmayın. Fikir olarak çok beğendiğiniz objeler alabilirsiniz.

Boğa:
Sosyal arenada liderlik edebileceğiniz ve fikirlerinizi büyük kitlelere duyurabileceğiniz bir gün. İkili ilişkiler de baskı kurmak yerine dengeyi bulmak üzere adımlar atmak faydalı olacaktır.

İkizler:
Yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün oldukça yüksek olduğu bugünde zihninizde belirenleri kağıda dökmelisiniz. Sezgilerinize güvenin ve kafanızı boşaltmak için kağıt kalemi elinize alın.

Yengeç:
Sosyal organizasyonlar, kulüpler ya da arkadaşlarınızla bir araya gelerek keyifli fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Adeta fikir önderliği yapacağınız bugünü iyi değerlendirmelisiniz.

Aslan:
Kariyer hedeflerinizi revize etmek, nereye gitmek istediğinize karar vermek için güzel bir gün. Yükselmenizi sağlayacak proje ya da sunum üzerinde çalışabilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Başak:
Entellektüel açıdan besleneceğiniz uzak bir seyahat planı iyi gelebilir. Uluslararası işler, ticaret ve medya alanlarında atılım yapmak için iyi bir fırsat olabilir. Hedeflerinizi değerlendirin.

Terazi:
Aile geçmişiniz, ortak gelirleriniz, mistik konular hakkında bilgi toplamak çekici gelebilir. Bu bilgiler ışığında aile içinde liderlik pozisyonu üstlenebilirsiniz.

Akrep:
İkili ilişkilerinizde konuşarak anlaşacağımız ve birbirinize anlayışla yaklaşacağınız bir gün olacak. Bu romantik hafta sonunda ruh eşinizle birlikte geleceğe dair planlar yapabilirsiniz.

Yay:
İşinizle ilgili konularda telefonun susmayacağı bir gün olacak. Gerek yazılı gerek sözlü iletişim oldukça yoğun. Bu yaratıcı projenin liderliğini ele alarak gözleri üstünüze çekebilirsiniz.

Oğlak:
Kelimelerinizle hem büyülüyorsunuz hem de ilham veriyorsunuz. Romantik ve yaratıcı bugünde sevdiğinizle keyifli vakit geçirebilir; kendinizi yazmaya verebilirsiniz.

Kova:
Emlak konularında beklediğiniz güzel haberi alabilirsiniz. Fikirlerinizle aile içinde takdir alabilirsiniz. Ebeveynlerinizle iletişimin kuvvetli olduğu bugünde görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmemelisiniz. 

Balık:
İletişimde o kadar başarılısınız ki bugün uzmanı olduğunuz her hangi bir konuyu başkalarına aktarmanız onları büyüleyebilir. Önemli bir sözleşmenin üzerinden geçebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova