27 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün öğlene kadar ani çıkışlar, agresif tavırlar sergileyebilir; duygusal anlamda zorlanabilirsiniz. Daha önce işinizde kullanmadığınız bir yeteneğiniz size oldukça para kazandırabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gerçekleştirmeyi hayal ettiğiniz toplumsal projeleri ortaya çıkarmak için harika bir gün. Sabah kırıcı olmamaya, seyahatlerinizde aksaklıklara ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kariyeriniz ile ilgili konularda ilham alabilmek ve yaratıcılığınızı kullanabilmek için dinlenmeye ihtiyacınız var. Arkadaşlarınızla öğle saatlerinde gerginlik ve ani çıkışlara karşı dikkat.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlarınızla okuduğunuz yeni bir kitabı, yeni bir araştırmayı paylaşmak mutlu edecek. Yeni bir akımın öncüsü olabilirsiniz. İşinizle ilgili beklenmedik gelişmelere ılımlı yaklaşmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyeriniz ve toplumdaki yeriniz ilham gücünüz ve derin bilgileriniz ile güçleniyor. Kendinizi gösterebilmek için bir fırsat yakalayacaksınız. Seyahatlerde kendinize dikkat etmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Uluslararası ortaklığa imza atmak için güzel bir gün. Yabancı bir marka ile anlaşabilir; uzak bir ülkede tanışacağınız yabancı biri ile hayatınızı birleştirme kararı alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişkilerinizde öğle saatlerine kadar agresif tavırlar ve ani çıkışlar yapmaktan kaçınmalısınız. İşiniz ile ilgili yatırımlarınız konusunda araştırma yapmak için güzel bir gün.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Aşık olacağınız, aşkınızı tazeleyeceğiniz, sanatsal yaratıcılığınızı konuşturacağınız bir gün olacak. Öğle saatlerinde işinizde ortaya çıkan beklenmedik konulara sert tavır almaktan kaçının.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aile büyüklerinizden birinin yardımı ile iş yerinizde parlıyorsunuz. Sevdiğinizle beklenmedik gelişmeler sonucu gerginlikler yaşayabilir; agresif tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Sakin olmanızda fayda var.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevdiğinizle kısa bir kaçamak yapabilir; geleceğe yönelik planlarınızı konuşabilirsiniz. İletişim ve ikna gücünüz oldukça kuvvetli. Aile içinde aniden patlak verecek gerginliklerde kelimelerinize dikkat edin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Aileniz ve eviniz için para harcayabilir; onlara maddi yardımda bulunabilirsiniz. Yakın akrabalarınız ve kardeşlerinizle süpriz çatışmalardan kaçınmalı; yaratıcılığınızı kullanacak aktivitelere katılmalısınız. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 Hayal gücünüz sizi ön plana çıkarsa da siz nereye yöneleceğinizi kestiremeyebilirsiniz. Yakın alrabalarınızdan biri ile görüşmek ya da birlikte bir kısa seyahate çıkmak yönünüzü bulmanıza yardımcı olabilir.

Astrolog Ayşegül Kuyumcu TürkerBu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova