28 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Atak ve enerjik hissedeceğiniz bugünde ikili ilişkilerde sakin davranmalısınız. Yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir gün değil. Akşam saatlerinde maddi konularda rahatlayacaksınız.

Boğa:
Rahatlamak ve zihninizi boşaltmak için çaba sarf etmeniz gereken bir gün. Yaratcılığınızı mevcut projeleri ele almak için kullanmalı yeni girişimlerde bulunmamalısınız. Sezgileriniz kuvvetli.

İkizler:
Sosyal organizasyonlar ve kulüplerde görevler almak isteseniz de yeni bir adım atmak faydalı olmayabilir. Akşam saatlerini meditasyon, yoga, dua vb ile rahatlamak için ayırmalısınız.

Yengeç: 
Kariyerinizi ilgilendiren konularda atak ve girişken olabilirsiniz. Ancak bugün yeni girişimlerde bulunmak yerine mevcut projeleri ele alma günü. Akşam arkadaşlarınızla bir araya gelmek iyi gelecek.

Aslan:
Fikirlerinizi ve inançlarınızı savunmak ve başkalarına kabul ettirmek isteyebilirsiniz. İkna etmeye çalışmak için doğru bir gün olmayabilir. Akşam saatlerinde işle ilgili gelişmeler olabilir.

Başak:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Kredi başvurusu, miras beyanı, sigorta, ikramiye gibi konularda yeni bir adım atmamalı ve beklemeyi tercih etmelisiniz.

Terazi:
İkili ilişkilerde girişken ve agresif olabilirsiniz. Yeni bir ortaklık ya da özel ilişki için adım atmak yerine beklemeniz faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde finansal konularda haber alabilirsiniz.

Akrep:
İş yerinizde yeni projeler konusunda enerjik ve atak hissedebilirsiniz. Enerjinizi spor yaparak atmanız ve bugün yeni bir projeye başlamamanız faydalı olacaktır. Akşam eşinizle huzurlu bir yemek yiyebilirsiz.

Yay
Bugün sportif ve yaratıcı aktivitelerde yer alabilirsiniz. Sevdiğinizle frlekten bir gün çalmak keyif verebilir. Öğleden sonrayı sağlığınıza ayırmanız faydalı olacaktır.

Oğlak:
Emlak işleri ile ilgili konular gündeme gelebilir. Bugün yeni girişimlerde bulunmak yerine evinizde tamamlamanız gereken işlere ayırmanız faydalı olacaktır. Akşam sevdiğinizle keyif yapabilirsiniz.

Kova:
Bugün önemli sözleşme ve anlaşmalara imza atmak için doğru bir gün olmayabilir. Kısa bir seyahat gündeme gelebilir. Akşam evinizde huzurlu ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Balık:
Maddi konularda değişiklik yapmak istesenizde bugün yeni bir adım atmamanız faydalı olacaktır. Kardeşlerinizle ve yakın akrabalarınızla keyifli bir akşam olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova