29 Nisan Astrolojik Burç Yorumları ve Güneş Tutulması

Bugün gerçekleşecek Güneş Tutulması bize özellikle ilişkilerimizde güçlü olmayan bağları kuvvetlendirme, kelimelerimizin kuvvetinin farkına varıp yapıcı ve yıkıcı olma arasında seçim yapmamıza olanak sağlayacak. Güneş Tutulması hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız. 
Güneş Tutulmasının burcunuza ve yükselen burcunuza etkilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Sevgi dolu günler, 

Astrolog Ayşegül Kuyumcu Türker


Koç:
Finansal durumunuzu ve gelirlerinizi gözden geçirerek kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz. Güneş Tutulması ile gergin bir gün olmasına rağmen maddi anlamda değer verdiklerinizi analiz etmeye fırsat bulacaksınız.

Boğa:
Bugün gerçekleşecek Güneş Tutulması ile kendinize ve gelişiminize yepyeni bir sayfa açacaksınız. Yeteneklerinizi ve kişiliğinizi yansıtabileceğiniz yeni bir imaj ve yol seçebilirsiniz.

İkizler:
Korkularınız ve içinize attığınız endişeleriniz su yüzüne çıkıyor. Bugün gerçekleşecek Güneş Tutulması bir süredir kendinizi güvensiz hissetmenize sebep olan duygularınızla yüzleşmenizi sağlayacak.

Yengeç:
Arkadaş çevreniz, sosyal organizasyonlarda yeni sorumluluklar alarak liderlik pozisyonu üstlenebilirsiniz. Güneş Tutulması ile gruplar içinde parlayacak, yeni bağlantılar kurma fırsatı yakalayacaksınız.

Aslan:
Kariyerinizde yeni bir yol çizmenin vakti geldi. Bir süredir düşündüğünüz kariyer ya da pozisyon değişikliği Güneş Tutulması ile gündeme gelecek ve kariyerinizin altın sayfasını açmanızı sağlayacak.

Başak:
Yeniden okula dönmek bir seçenek olabileceği gibi mevcut inançlarınızı bir kenara bırakıp hayat felsefenizç değiştirmek bir alternatif olabilir. Güneş Tutulması ile hayatınız değişebilir. 

Terazi:
Hayatınızı maddi anlamda daha güvenli hale getirmek için yeni bir adım atacaksınız. Güneş Tutulması ile yeni enerjiyi hissedeceksiniz. Bazı aksilikler çıksa da planlarınız sadece ertelenebilir.

Akrep:
Bugün gerçekleşecek Güneş Tutulması ile ikili ilişkilerinizde mevcut problemler su yüzüne çıkarak çözümlenme sürecine gireceksiniz. Yepyeni bir sayfa açmak için temizlik yapmanız gerekli.

Yay:
Günlük düzeniniz, sağlığınız size hayatınızda bahar temizliği yapmanız gerektiğini söylüyor. Bugün Güneş Tutulması ile yeni bir diyet, spor planı ya da iş düzeninizi daha sağlıklı olana doğru değiştirebilirsiniz.

Oğlak:
Güneş Tutulması yaratıcılığınızı ortaya koymanızı sağlayacak. Yeni bir hobi edinebilir, yaratıcı projeleri farklı şekilde ele alabilirsiniz. Yalnızsanız yeni bir aşk sayfası aralanabilir.

Kova:
Bugün gerçekleşecek Güneş Tutulması ile evinizle ilgili değişiklikler söz konusu olabilir. Ailenize yeni bir bireyin katılması, yeni bir ev satın almak ya da satmak gündeme gelebilir.

Balık
Güneş Tutulması iletişim alanında yaratıcılığınızın kuvvetlenmesini sağlıyor. Önemli bir sözleşmenin imzalanması ya da topluluklara yapacağınız bir konuşma güne damgasını vurabilir.
Astrolog Ayşegül Kuyumcu TürkerBu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova