3 Nisan Astrolojik Burç YorumlarıKoç: (21 Mart- 20 Nisan)
Toplumda otorite figürleri ya da patronunuzla güç çekişmeleri yaşayabilir, dayatmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sabah saatlerinde iletişim daha ılımı olsa da ilişkiler açısından zorlanabilirsiniz. Öğleye öncesi ve sonrasında yeni girişimlerden sonuç almanız zor olabilir. Sonrasında iletişim hız kazanıyor.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaş çevrenizden biri ile bir ortaklığa imza atmaya karar verebilir, ilişkinizi ciddi boyuta taşıyabilirsiniz. Öğretmenleriniz, danışmanlarınız, uluslararası otoriteler ile gerilim yaratmak için uygun bir gün değil. Öğleden sonra finansal konularla ilgili iletişim artıyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Günün ilk yarısında dinlenmek ve kendinize gelmek isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili geleceğe yönelik görüşmeler yapabilirsiniz ancak karar vermek için uygun bir gün olmayabilir. Maddi konularda yetkili kişiler ile kışkırtıcı konuşmalar içine girmemelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmelere gebe olan bu dönemi kendinizi geliştirmek ve yarına hazırlamak için kullanmalısınız. İkili ilişkilerinizde dayatmalar, güç çekişmeleri yaşanabilir. Öğleden sonrayı yaratıcı işler için ayırabilirsiniz. Akşam saatlerinde karışık duygular içinde olabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
ailenizle Ortak gelirleriniz ile geleceğe yönelik yatırım planlarınızı paylaşabilirsiniz. Ilımlı ortamdan faydalanarak sözlü onay alabilirsiniz. Ancak iş yerinizde güç çekişmeleri, üstlerinizin manipülatif hareketlerine maruz kalabilirsiniz. Öğleden sonra arkadaşlarınızla keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ciddi bir ilişki içinde evlilik planları yapabilir, ortaklı bir iş için anlaşma ya da sözleşmelerin üzerinden geçebilirsiniz. Kredi gibi gelir dışı kaynaklar ile ilgili ani değişiklikler olabilecek bugünlerde önemli bir imza atmamanız yerinde olacaktır. Öğleden sonra işiniz ile ilgili iletişim hızlanıyor. Akşam saatlerinde eşinizle duygusal gerginlikler olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
 İş yerinizde önemli finansal konuları gündeme getirerek çözüm bulabileceğiniz bir sabah olacak. Aile büyükleriniz ile yaşanabilecek otorite ve güç çekişmelerine karşı dikkatli olmalısınız. Akşam saatlerini okuyarak rahatlamaya ayırabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Yaratıcı işlerinizi, hobilerinizi ciddi bir işe çevirmek için harekete geçebilirsiniz. Çocuklarınızla geleceğe yönelik konuşmalar gündeme gelebilir. İşinizle ilgili önemli sözleşme, anlaşmalarda dayatmalar, manipülasyonlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ailenizle geleceğe yönelik planlarınızı, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Gelirleriniz ya da riskleriniz ile ilgili yerkili kişilerle güç savaşlarına girmemeniz faydalı olacaktır. Akşam eşiniz ve ailenizle ilgili karışık duygular inde olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Aile büyüklerinizin bazı konularda dayatmalarına, otoriter tavırlarına karşı gelmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla geleceğe yönelik eğitimlere katılmanız için doğru bir zaman olabilir. İşinizle ilgili karmaşık duygular içinde olacağınız bir akşam geçirebilirsiniz.


Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
 Kariyeriniz ve gelirleriniz ile ilgili geleceğe yönelik olumlu haberler alabilirsiniz. Özellikle seyahatlerde kazalara, aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Önemli sözleşme, anlaşma imzalamak için uygun bir gün olmayabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Eğitim, medya ya da uluslararası bağlantılı bir iş ile ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizden finansal konularda güçlü kişilerle güç çatışmalarına girmemeniz faydalı olur. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova