30 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Almayı, kiralamayı veya satmayı düşündüğünüz bir arazi ya da ev; evinizde renovasyon yapmayı düşündüğünüz bir alan için teklif almak karlı olabilir. Aile büyükleri ile rezistans yaşanabilir.

 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Önemli bir sözleşme, anlaşma ya da ikna etmeniz gereken bir konu için bugün harekete geçebilirsiniz. Eşiniz bu konuda size katılmayabilir ya da sorumluluklarınızı hatırlatan kişi olabilir.

 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bugün gelirleriniz ile ilgili alacağınız güzel haberi nasıl değerlendireceğinizi düşünmek için kendinize fırsat tanımalısınız. Özellikle iş arkadaşlarınızla bu durum problem yaratabilir.

 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yapacağınız konuşma ile ekipleri, grupları etkileyebileceksiniz. Bugün hitap ettiğiniz topluluğa ve konuya dikkat edin. İşinizle ilgili aşama kaydetmenizi sağlayacak bir sunum yapabilirsiniz.

 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Üstlerinizle kariyeriniz ile ilgili konuları konuşmak için iyi bir gün olabilir. Birlikte gizli saklı bir proje fikri üzerinde görüşebilirsiniz. Ailevi sorumluluklarınız baskı yaratabilir.

 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sosyal çevrenizden eğitim, ticaret ya da medya alanlarında size olumlu bir haber gelebilir. Ya da hukuki açıdan çözümlenmesini beklediğiniz bir konunun uzmanı arkadaşınız çıkabilir.

 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İşinizle ilgili yeni bir girişim planınıza kredi veya başka bir finansman aracı için onay alabilirsiniz. Gelirleriniz ile yola çıktığınızda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Eşinizle uzak bir seyahat planı sizi keyiflendirebilir. Bunun yanında hukuki açıdan destek beklediğiniz bir konuda da fikir danışabileceğiniz bir uzmandan olumlu haber alabilirsiniz

 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ekibinizi kurarak verimli bir proje çalışmasından bonus ya da prim kazanma şansınız oldukça yüksek. Ayrıca sağlığınızla ilgili yapmak istediğiniz kontrollere bu ara vakit ayırmalısınız.

 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün sevdiğiniz kişi ile hayatınızın geri kalanını nasıl geçireceğiniz ve birlikte hayatın tadını çıkarmak için planlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız sorumluluklarınızı hatırlatabilir.

 

 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Ailenizle birlikte evinizi düzenleyebileceğiniz bir gün. Uzun süredir aklınızda olan organizasyonu bugün yapabilir; evinizi çalışılabilir bir mekana, ofisinize dönüştürebilirsiniz.

 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Önemli bir sözleşme ya da anlaşma gündeme gelebilir. Elinizdeki yaratıcı projeler ya da hobinizi işe dönüştürme fikrini bir yatırımcı ile görüşme fırsatını bugün yakalayabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova