4 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Kardeşleriniz duygusal iniş çıkışlara sebep olabilir. Beklenmedik bir kısa seyahat ya da bir görüşme ile sevinebilirsiniz. Önemli bir kişinin yanınızda olduğunu görmek mutluluk verebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah arkadaşlarınızla duygusal gerginlikler yaşanabilir. Beklenmedik bir para girişi hem şaşırtacak hem de rahatlatacak. Tanımadığınız birinin gizlice destek olduğunu öğrenebilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bugünde kariyeriniz ile ilgili bazı duygusal gel gitler yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde arkadaşlarınızın bir araya gelerek yaptığı sürprizle sevinebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah saatlerini dua, meditasyon, yoga gibi ruhsal rahatlama çalışmalarına ayırmanız faydalı olacaktır. Gün ortasında kariyeriniz ile ilgili beklenmedik bir gelişme sizi şaşırtabilir.

 Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
 Maddi konular hakkında karmaşık duygular içinde olabilirsiniz. Sürpriz bir seyahat programı ya da bir haber sizi sevindirecek. Akşam fikir hocası diyebileceğiniz biri size yardım edebilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyeriniz ile ilgili eşinizin fikirleri duygusal anlamda zorlayabilir. Öğle saatlerinde kredi, bonus gibi gelir dışı kaynaklarla ilgili alacağınız beklenmedik bir haber mutlu edecek.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinizi geliştirmek üzere eğitimlere katılmak isteyebilirsiniz, ancak iş yerinizden izin alamamak sizi zorlayabilir. Eşinizin sürprizi ve desteği sizi hem şaşırtacak hem de sevindirecek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi konular ile ilgili iletişimde bazı kopukluklar duygusal dalgalanmalara yol açabilir. İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile finansal konularda rahata ereceğinizi göreceksiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eşinizle eviniz ya da aileniz sebebiyle duygusal gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ancak öğleye doğru bir sürpriz ile romantik bir gün geçirebilir; birlikte günün tadını çıkarabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İş yerinizde bazı belirsizlikler sabah saatlerinde sizi rahatsız etse de öğleye doğru ailenizin bir sürprizi ile şaşıracak, sevineceksiniz. Aile büyüklerinizden birinin desteği sizi rahatlatacak. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugünü çocuklarınızla eğlenmeye, yaratıcı işlerle, özellikle yazmaya ayırabilirsiniz. İlham gücünüzün nereden geleceği belli olmaz. Beklenmedik bir kısa seyahat sizi mutlu edebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sezgilerinize güvenin. Güne biraz melankolik başlasanız da beklenmedik bir para girişi sizi sevindirecek. Maddi özgürlüğünüzün önemini bilen aileniz tarafından bu konuda destek alacaksınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova