6 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Sabah saatlerinde ailenizle sevgi dolu ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Öğleden sonra yeteneklerinizi yaratıcı konulara yönlendirmelisiniz. Toplumsal haklarınızı arama duygunuz artacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaşlarınızla birlikte kısa seyahatlere çıkabilir, sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz. Sosyal yaşantınızın hareketli olduğu bu dönemde yardımlaşma çalışmalarında bulunabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sanatsal yeteneklerinizi paraya çevirebileceğiniz bu dönemde kurumsal bir işte dahi çalışıyorsanız yaratıcı projelere imza atabilirsiniz. Maddi riskleriniz konusunda dikkatli olmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Duygusal ve bir o kadar da sezgilerinizin yüksek olduğu bir gün olacak. Sanatsal yerler gezeceğiniz seyahatler planlayabilirsiniz. İşinizle ve eşinizle sakinliğinizi korumalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Hem maddi hem de manevi anlamda fedakarlık ve yardım yapmak istediğiniz bir gün olabilir. Mistik konularla ilgilenerek ve meditasyon, yoga vb çalışmalarla rahatlayarak günü geçirebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Arkadaşlarınızla kendiniz rahat ve güvende hissedeceksiniz. Eşinizle romantik bir gün geçirmeyi tercih edebilir ya da birlikte sanatsal ya da toplumsal yardımlaşma aktivitesine katılabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizin iyi olduğu bu dönemde onlarla birlikteyken ailenizle gibi hissedebilirsiniz. Kuaför vb gibi kendi bakımınıza vakit ayırabileceğiniz bir gün olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Uzaklarda bir yerde kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle romantik bir gün geçirebilir, aşkınızı tazeleyeceğiniz bir seyahat planlayabilirsiniz. Yaratıcılığınız oldukça yüksek.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınız konularında ailenize karşı fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek için hep birlikte alışveriş keyifli olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İlişkinizde şefkat ve sıcaklık arayışı içindesiniz. Eşinizle sanatsal, kültürel yerleri gezeceğiniz, keyifli yemekler yiyerek sohbet edeceğiniz kısa bir seyahate çıkmak size iyi gelebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sevdiklerinizin iyi ve keyifli olduğunu bilmek, onlar için bir şeyler yapmak sizi mutlu ve huzurlu kılıyor. Onlara hediyeler alıp, şımartabilir; birlikte yardımlarda bulunabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Çocuklar ile ilgili her konuyla ilgilenmek sizi rahatlatıyor. Fedakar, şefkatli, duygusal hissettiğiniz bugünde karşı cinse etkileyiciliğiniz oldukça yüksek.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova