8 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Anlaşma, sözleşme, görüşmelerde öğleden sonra daha kolay ilerleyebilirsiniz. Akşam ikili ilişkilerde karşınızdakine adeta savaş açma isteği içinde olabilir. Diplomatik davranmaya çalışmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinizde göz ardı ettiğiniz ve inanmak istemediğiniz konular su yüzüne çıkabilir. Gerçekleri öğrenmeniz faydalı olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmenizi gerektiren birkaç gün olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal olarak aktif bir dönemdesiniz. Telefonlarınız susmuyor olabilir. Liderlik ettiğiniz bir grupta arkadaşlarınızla aranızda çatışmalar yaşanabilir. Orta noktayı bulmaya çalışmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Evde gerginlikler dinmek bilmiyor. Kendi fikirlerinizi savunurken ailenizi karşınıza alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru rahatlayacaksınız. Maddi konularda öğleden sonra haber alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kelimelerinizi kağıda dökmek için harika birkaç gün geçirebilirsiniz. Ancak başkaları ile iletişimde dikkatli olmalısınız. Kırıcı ve yıkıcı olabilirsiniz. Yurt dışından haber alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eş ya da ortağınızla ortak gelirler konusunda bir süredir ortada olan konular gündeme gelerek çatışmalara sebep olabilir. Sükünetinizi korumaya ve diplomatik davranmaya çaba göstermelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinizi gergin ve patlamaya hazır hissedebilirsiniz. Özellikle yakın ikili ilişkilerinizde dengeyi bulmaya çalıştıkça çatışmalar artabilir. Sakinleşmek ve kendinizi şımartmak için vakit ayırın.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Özellikle iş yerinizde çalışanlar ile gerginlikler artıyor. Zihninizde olayları kurduğunuzu hissedebilirsiniz. Öğleden sonra iletişim daha rahat ve akıcı olacağından değerlendirmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Arkadaşlarınızla çatışmaların yaşanabileceği bu haftada problemi ortaya atan olmamaya çalışmanız faydalı olacaktır. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu dönemi yazarak değerlendirmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Üstlerinizle ya da toplumda güç sahibi bir kişi ile aranızın açılması için hiç uygun bir zaman değil. Gerginliklerin büyüyebileceği bu günlerde diplomatik davranmakta fayda var. Sakin olmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Fikirlerinizin olgunlaşması ve daha farklı bakış açılarını öğrenmek için yeni eğitimlere katılmayı düşünebilirsiniz. Topluluklar karşısında kendi fikrinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelirleriniz ile ilgili ortaya çıkan konular sizi rahatsız edebilir. Ancak bu dalgalanmayı daha fazla gelir elde etmek için kullanmalısınız. Öğleden sonra yeni sözleşmeler, anlaşmalar görüşülebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova