9 Nisan Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Sabah ikili ilişkilerde zorlanmalar hissedebilirsiniz. Öğle sonrasında yaratıcılığınızın yükselmesi ile el işlerine yönelebilirsiniz. Akşam spor yaparak rahatlamak isteyebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün aile içinde takdir edilme arzusu içindesiniz. Beklenmedik sırların ortaya çıkması ile günün ikinci yarısında oldukça şaşırabilirsiniz. Akşam işiniz ile ilgili koşuşturmacanız olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sabah arkadaşlarınız ile gerginlikler yaşasanız da sosyal yardımlaşma organizasyonları ve ekiplerde özgürlük adına yaratıcı aktivitelerde bulunacaksınız. Tutkulu bir akşam olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Öğle sonrasında kariyerinizde beklenmedik bir olay ile gelirlerinizde olumlu gelişmeler olabilir. Evdeki işlerinizi akşam tamamlayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Öğleden sonraya kadar tüm seyahatlerde beklenmedik kazalara ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Kendinizi ifade etmekte özgün bir tarzınız var. Akşam telefonlarınız susmayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi konularda otorite figürleri ile çatışma yaşamak için uygun bir sabah olamayabilir. Öğleden sonra sizi şaşırtacak bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Akşam rahatlamaya para harcayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İkili ilişkilerde gergin bir sabahın ardından öğleden sonra eşiniz tarafından şaşırtılabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi aktif ve enerjik hissedebilirsiniz. Spor yapmak iyi gelebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde dedikodular ile üstleriniz ve astlarınız arasında gerginlikler yaşanmış olabilir. Yaratıcı projelere imza atmak için öğleden sonra bir araya gelebilirsiniz. Takdir toplayacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Orijinal fikirlerinizi kağıda dökmenin tam zamanı. Eğitiminizi ve bugüne kadar öğrendiklerinizi de kullanarak yeni projelere imza atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla hareketli bir akşam olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyerinizde hareketli günler geçiriyorsunuz. Öğle saatlerinde beklenmedik gelişmeler sizi şaşırtabilir. Beklediğiniz kredi çıkmış olabilir. Evinize ya da işinize yatırım yapabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah gerginlik yaratacak haberler alsanız da; öğle saatlerinde eşinizle sürpriz bir kısa seyahate çıkabilirsiniz. Akşam saatlerini uzak seyahatler planlayarak geçirmek keyif verebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah saatlerinde yöneticiniz ile maddi konuları konuşmanız gerginlik yaratabilir. Öğle saatlerinde iş yerinizde beklenmedik bir gelişme olumlu maddi sonuçlar getirecek.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova