1 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Öğle saatlerinde yazılı ve sözlü iletişimde yanlış anlaşılmalarla karşılaşabilirsiniz. Akşam eşinizle çıkacağınız kısa bir seyahat aşkınızı alevlendirebilir. Geceye doğru parlak fikirler bulabilirsiniz.

Boğa:
Arkadaşlarınızla maddi konular üzerine konuşmalarınızın yanlış anlaşılabileceği bir gün. Akşama doğru gelirlerinizi arttıracak bir proje için kolturmanız gerekebilir. Rüyalarınıza dikkat.

İkizler:
Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bugünde kariyeriniz ile ilgili önemli görüşmeler yapmak yerine yaratıcı projelere ağırlık vermeniz faydalı olacak. Akşam sevgilinizle sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

Yengeç:
Hayal gücünüz sizi farklı bir dünyaya götürecek. Uzak seyahat planlarınızda aksaklıklar, medyada hakkınızda yanlış anlaşılmalar olabilir. evinizde hareketli bir akşam geçirebilirsiniz.

Aslan:
Öğle saatlerinde gelir dışı kaynaklarınızla ilgili spekülatif haberler alabilirsiniz. Akşama doğru arkadaşlarınızla çıkacağınız kısa bir seyahat entellektüel ve sportif açıdan sizi mutlu edecek.

Başak:
Bugün eşinizle kariyerinizi ilgilendiren konularda konuşmalarınız yanlış anlaşılabilir. Akşama doğru gelirlerinizi arttıracak proje fikirleri üzerinde çalışmak keyif verecek.

Terazi:
Enerjinizin yüksek olduğu aktif bir gün geçireceksiniz. Bugün çıkacağınız seyahatlerde yanlış anlaşılmalar sebebiyle aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat.

Akrep:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde sevdiğinizle ortak gelirleriniz konusunda yanılgılar yaşayabilirsiniz. Akşam kafanızı kurcalayacak bazı sırlar ortaya çıkabilir.

Yay:
Eşinizle eviniz konusunda duygusal anlamda yanılsamalar yaşanabilir. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla ve eşinizle katılacağınız sosyal bir aktivitede keyifli vakit geçireceksiniz.

Oğlak:
İşinizle ilgili sözleşme, anlaşma ya da çıkacağınız kısa bir seyahatte aksaklıklar, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Akşam işinizle ilgili bir sosyal aktivitede rol almanız gerekebilir.

Kova:
Finansal riskleriniz ile ilgili yanlış anlaşılmalar, yanılgılar yaşanabilecek bir gün. Akşam saatlerinde sevdiğinizle çıkacağınız uzun bir seyahat ile hayatın tadını çıkarma fırsatı yakalayacaksınız.

Balık:
Yaratıcılığınızın ve sezgilerinizin kuvvetli olduğu bugünde aile bireyleri arasında yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Mistik konularla ilgileneceğiniz bir akşam olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova