10 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Maddi konularda sınava tabii tutulduğunuzu hissedebilirsiniz. Gelirleriniz ile kendinizi kanıtlamaya çalışırken gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili engellerle karşılaşabilirsiniz.

Boğa:
İkili ilişkileriniz ile ilgili problemler su yüzüne çıkabilir. Sorumluluklarınız ve egonuz arasında sıkışıp kaldığınızı hissedebilirsiniz. İlişkileriniz için sağlamlık testi olabilir.

İkizler:
Kendinize dikkat etmelisiniz. Sağlığınız ile ilgili bazı konular gündeme gelebilir. Dinlenmek, günlük hayatınıza sağlıklı yaşam ve sporu sokmak ile mevcut düzeni devam ettirmeyi sorgulayacaksınız.

Yengeç:
Kendi ihtiyaçlarınız ve toplumsal düzenin ortaya koyduğu zorunlulukları sorguluyorsunuz. Yakın bir arkadaşınızın size ihtiyacı sebebiyle kendi ihtiyaçlarınızı kenara koyabilirsiniz.

Aslan:
Özel hayatınız, ailevi sorumluluklarınız ve iş hayatınız arasındaki dengeyi kurmalısınız. Ortaya çıkan konular kariyeriniz ile ilgili isteklerinizi sorgulamanıza sebep olabilir.

Başak:
Önemli bir sözleşmeyi imzalama noktasında hayatınız ile ilgili bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Seyahat, eğitim ve gelişim mi yoksa başka bir yol mu?

Terazi:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili alacağınız kararları sorgulayabilirsiniz. Kredi, miras, bonus gibi kenarda tuttuğunuz paraları acaba girişimleriniz için kullanmalı mısınız?

Akrep:
İkili ilişkilerinizde hislerinizi ve düşüncelerinizi sorumluluklarınız sebebiyle rahat aktaramıyor olabilirsiniz. Acaba gerçekten aktarmak istiyor musunuz? Değerlendirmelisiniz.

Yay:
Sağlığınızı ön plana almanızı gerektirecek sinyaller alabilirsiniz. Fedakarlık, günü koşuşturması ve stresin belki de hayatınıza olumsuz etkisi daha fazladır.

Oğlak:
Yeni bir projenin sosyal arenada duyulması omuzlarınıza daha fazla yük binmesine mi sebep oldu yoksa sizin daha fazla tanınmanıza mı? Duygularınızı ve isteklerinizi değerlendirmelisiniz.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili attığınız adımlar meyvesini vermeye başlıyor. Alacağınız yeni sorumluluklar aileniz ve kariyeriniz arasındaki dengeyi kurmanızı gerektirebilir; iyi değerlendirmelisiniz.

Balık:
Eğitim hayatınız devam ediyorsa çok çalışacağınız bir haftasonu olabilir. Mesleğinizle ilgili unuttuğunuz konuları geri dönerek araştırmak ve zamana karşı bilgilerinizi sorgulamak zorunda kalabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova