12 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün eşinizle ya da ortağınızla yeni fikir araştırmaları, sözleşmelerin üzerinden gitmek gibi zihinsel ve iletişimsel aktivitelerde bulunabilirsiniz. Birlikte kısa bir seyahat yapmak keyif verecek.

Boğa:
İş yerinizde finansal konularla ilgili yeni bir durum ortaya çıkabilir. Size ait bir fikirle finansal kaynak yaratma şansı elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerde dengeyi korumak isteyeceksiniz.

İkizler:
Zihinsel olarak kendinize çok güveniyorsunuz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde kelimelerinizle başkalarını ikna edebilir; hoşlandığınız kişinin aklını başından alabilirsiniz.

Yengeç:
Ailenizle ilgili bilmediğiniz bir konu, sır ortaya çıkabilir. Bunun ardından diğer aile bireyleri ile de görüşerek bir karar alabilirsiniz. Rüyalarınıza dikkat edin sizi şaşırtabilir!

Aslan:
Arkadaşlarınızla bir kulüp ya da sosyal organizasyonda beyin fırtınalarına katılabilir; birlikte kısa bir seyahate çıkmaya karar verebilirsiniz. Entellektüel olarak kendiniİ gösterme fırsatı yakalayacaksınız.

Başak:
Kariyerinizde sizi bir üst seviyeye taşıyacak bir proje için fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bu projenin finansal kısmı ile ilgili hızlı kararlar almanız gerekebilir.

Terazi:
Eğitim hayatınıza devam etmeye karar verebilir; başka bir ülkeye bir eğitim almak üzere seyahat planları yapabilirsini. Atak ve cesur olduğunuz kadar hareketli bir gün olacak.

Akrep:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili ortaya çıkan bir konu içinizde gerginlik yaşamanıza sebep olabilir. Bir aile bireyi ile bu konuyu paylaşmanız faydalı olabilir.

Yay:
Sosyal organizasyonlarda aktif olarak görev alacağınız bir gün. Eşiniz ya da ortağınızla görüşmelerinizde hızlı sonuçlar alarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Oğlak:
İş yerinizde yapılan bazı görüşmeler sonucu liderlik yaparak kariyerinizde kendinizi göstereceğiniz bir projeye dahil olabilirsiniz. İkna gücünüz oldukça yüksek.

Kova:
Yaratıcılığınızın kuvvetli olduğu bugünde aşk-ı ilan edebilir; sevdiğinizi bir konuda ikna edebilirsiniz. Birlikte sırt çantanızı alıp uzak bir seyahate çıkma kararı alabilirsiniz.

Balık:
Aile bireyleri ile yapacağınız bir konuşma sonrasında emlak ya da gelir dışı kaynaklar olan, miras, kredi, sigorta gibi konularda harekete geçebilirsiniz. Hareketli bir gün olacak."

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova