13 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:

İlham gücünüzün ve yaratıcılığınızın kuvvetli, sezgilerinizin yüksek olduğu bugünde gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili fedakarlık yapabilirsiniz. Özveri ve yardımı içten yapacaksınız.

Boğa:

Başkalarının duygularına duyarlı olduğunuz bir gün olacak. Öğlen eşiniz-ortağınız ile arkadaşlarınızdan birine yardımda bulunabilir ya da bir yardımlaşma organizasyonuna katılabilirsiniz.

İkizler:

İş yerinizde kariyerinizi etkileyecek, yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir projeye başlayabilirsiniz. Özellikle öğle saatlerinizi ilham almak için kullanmanız faydalı olur.

Yengeç:

Hayatın tadını çıkaracağınız, sevgilinizle romantik ve uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. Sizi başka başka diyarlara götürecek sanatsal bir aktivitede birlikte yer almanız da olası.

Aslan:

Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda fedakarlık yapmanızı gerektiren bir konu ortaya çıkabilir. Duygusal olarak kendinizi mutlu hissedeceğiniz bu yardımlaşmaya ailecek de karar verebilirsiniz.

Başak:

Sevdiğiniz kişiye aşkınızı anlatmanın farklı yollarını bulacağınız bugünde birlikte romantik bir kaçamak yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde bir yemek ya da kısa bir seyahat ile aşkınızı tazeleyebilirsiniz.

Terazi:

İş yerinizde yaratıcı bir projeye maddi yatırıma kişisel olarak girebilir ya da iş arkadaşlarınızdan birine maddi yardımda bulunabilirsiniz. Bu fedakarlığınız karşılıksız kalmayacak.

Akrep:

Bugününüzü yaratıcı projelere varsa sanatsal hobilere ayırmalısınız. Yaratıcılığınızı somutlaştırabilirsiniz. Hayatınıza kör kütük aşık olacağınız biri girebilir ya da kendinizi kaptırabilirsiniz.

Yay:

Evinizi bir film setine dönüştürme ya da hayalinizdeki yeri yaratmaya çabalıyorsunuz. Belki de çocukluğunuzda yaşadığınız aile evinizi yeniden canlandırmaya çalışıyor olabilirsiniz.

 

Oğlak:

Bugün sözleşmelerinizde yanlış anlaşılmalar, fazlasıyla pozitif yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizle iletişimin yoğun olacağı bugünde duygu paylaşımlarında bulunabilirsiniz.

Kova:

Kariyeriniz ile ilgili konularda duygusal davranarak finansal konularda fazlasıyla verici ve fedakar davranabilirsiniz. Yardım etmek istediğiniz durumlar ile ilgili manen tatmin duyacaksınız.

Balık:

Uzak seyahatler, felsefi eğitimler, sanatsal öğretiler çalışmak arzusu içinde olabilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde ilham gücünüzü ortaya koyacağınız çalışmalara yoğunlaşmalısınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova