14 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:

Bugün dolunay ile ailenizin mal varlığı, miras ya da bir yatırım ile ilgili gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. ilişkilerinizde ani gerginlikler uzun soluklu sağlam adımlar atmanızı sağlayabilir.

Boğa:

Yakın bir ilişkiniz ile ilgili ortaya çıkan sarsıcı gerçekler ile ilişkilerinizde adeta sınandığınızı hissedebilirsiniz. Dolunay ile bazı gerçekleri daha net görerek hareket edeceksiniz.

İkizler:

Sağlığınız ile ilgili göz ardı ettiğiniz konular bugün gerçekleşecek Dolunay ile gündeme gelebilir. Kendinize dikkat etmeli ve tahlillerinizi yaptırmalı, bir doktora görünmelisiniz.

Yengeç:

Bugün Dolunay size sevdiğiniz ve çocuklarınız var ise çocuklarınız ile ilgili almanız gereken sorumlulukları gözle görülür hale getirebilir. Yalnızsanız ciddi bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Aslan:

İşiniz ve seyahatleriniz sebebiyle ailenizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Dolunay sebebiyle yaşanabilecek aile içi duygusal çıkışlara empati ile yaklaşıp geleceğe yönelik plan yapmalısınız.

Başak:

Bugün gerçekleşecek Dolunay ile eşinizle ortak gelirleriniz ya da gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili şaşırtıcı bir haber alabilirsiniz. Riskli bir işe adım atmamanız faydalı olacaktır.

Terazi:

Eş ya da ortağınız ile finansal konular sebebi ile beklenmedik bir çatışma içine girebilirsiniz. Ailenizin desteğini hissetseniz de Dolunay ile ortaya çıkan bu duruma sorumlulukla yaklaşmalısınız.

Akrep:

İş yerinizde çalışanlar ile ilgili ortaya çıkan beklenmedik durum ilişkilerinizi gözden geçirmenize sebep olacak. Dolunay ile ortaya çıkan bu durumda kendinizin sorumluluğunu almalısınız.

Yay:

Bugün gerçekleşecek Dolunay ile yaratıcılığınız oldukça yüksek seviyelerde olacak. Arzu ettiğiniz girişimi başkalarının isteklerinin önüne alarak, kendinizi düşünme zamanındasınız.

Oğlak:

İşiniz ve aileniz ile ilgili konular sebebiyle arkadaşlarınızla gerginlikler yaşayabilirsiniz. Dolunay ile ortaya çıkacak bazı konularda arkadaşlarınızın sizi kısıtladığınız hissedebilirsiniz.

Kova:

Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız hayatınızın her alanına etkiliyor. Bugün Dolunay ile kendinizi kısıtlanmış ya da sınavda hissedebilirsiniz. Geleceğe yönelik sağlam adımlar atacaksınız.

Balık:

Gelirleriniz ile ilgili aniden ortaya çıkan konular sebebiyle eğitim ya da seyahat planlarınızda değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Dolunay ile somut planlar yapmanız gerekecek.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova