18 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün sabah saatlerinde kendinizi gergin ve beklenmedik olaylar karşısında zorlanmış hissedebilirsiniz. Aile içi bireylerle ilişkilerinizde abartılı duygusal çıkışlar yaşanabilir.

Boğa:
Kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınızın ihtiyaçları için aşırı fedakarlıklar yapabilirsiniz. Gün içinde gerginlikler olsa da akşam saatlerinde ilişkilerinizde ideallerinize yönelik adımlar atabileceksiniz.

İkizler:
Gergin ve şaşırtıcı olaylara gebe bugünde arkadaşlarınızla keyfiniz için aşırı harcamalarda bulunabilirsiniz; dikkatli olmalısınız. Akşam saatlerinde işinizle ilgili bir destek alabilirsiniz.

Yengeç:
Kariyerinizi ilgilendiren ilişkilerinizde aşırı duygusal tepkiler verebileceğiniz bir gün olacak. Beklenmedik olaylar gerginlik yaratabilir. Akşam ikili ilişkilerinizde sorumlulukla hareket edeceksiniz.

Aslan:
Fazlasıyla idealist ve hatta hayalperest davrandığınız bir gün olabilir. Şaşırtıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Gün sonuna doğru aileniz ve işinizle ilgili geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz.

Başak:
Arkadaşlarınızla bir araya gelerek günün tadını çıkarırken abartılara kaçabilirsiniz. Beklenmedik olaylar sonrasında ani tepkiler vermekten kaçının. Sevdiğinize geleceğe yönelik bir söz verebilirsiniz.

Terazi:
Kariyeriniz ve ikili ilişkileriniz ile ilgili olumlu gelişmeler kaydetseniz de abartılı duygusal çıkışlar yaşayabileceğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinde ailenizden maddi destek alabilirsiniz.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili uluslararası bir seyahat, eğitim ya da gelişim fırsatı yakalayabileceğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinde önemli bir sözleşme ile ilgili haber alabilirsiniz.

Yay:
Sevdiğinizle hayatın tadını çıkarmak için aşırı harcamalara kaçabileceğiniz bugünde dikkatli olmalısınız. Geleceğe yönelik planlarınız için maddi fedakarlıklar yapabilirsiniz.

Oğlak:
İkili ilişkilerinizde iyimser hava ile ailenizi genişletme kararı alabilir ya da müjdeli haberi ailenizle paylaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde sosyal organizasyonlarda sorumluluklar alabilirsiniz.

Kova:
Kısa bir seyahat ya da eğitim ile ilgili iş arkadaşlarınızla aranızda abartılı duygusal çıkışlar yaşanabilir. Kayerinizle ilgili önemli bir kişi hayallerinize destek olabilir.

Balık:
Gün genelinde keyfiniz ve konforunuz için aşırı harcamalar yapma riski söz konusu olabilir. Sısyal organizasyonlarda alacağınız görevlere tanınan bir kişi tarafından destek bulabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova