19 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinde kariyerinizde finansal konulara istinaden güçlü bir kişiden destek alabilirsiniz. Öğleden sonra ekip çalışmaları, sosyal organizasyonlar keyif verebilir.

Boğa:
Seyahat ya da bir eğitim yolu ile ideallerinize ulaşmanızı sağlayacak birinden destek alabilirsiniz. Akşama doğru işinizle ilgili ekip çalışmalarında yer alabilirsiniz.

İkizler:
Sabah saatlerinde gelir dışı kaynaklarınızla ilgili aile büyüklerinizden önemli biri yardımcı olabilir. Öğleden sonra yaratıcı grup çalışmaları ile entellektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yengeç:
Sosyal çevrenizden güç sahibi bir kişi vasıtası ile sabah saatlerinde yeni bir ilişki ya da ortalığa adım atabilirsiniz. Ruhsal konularda zihinsel paylaşımlarda bulunacağınız bir öğleden sonra olabilir.

Aslan:
Kariyerinizi etkileyecek önemli bir kişi ile tanışma fırsatı yakalayacağınız bir sabah olabilir. Öğleden sonra eşiniz ya da ortağınızla yaratıcı projelerde birlikte yer alabilirsiniz.

Başak:
Sabah saatlerinde yaratıcı projelerinizi destekleyecek bir mentör ile görüşebilirsiniz. Günün ikinci yarısında ise iş arkadaşlarınızla zihinsel ekip çalışmaları yapabilirsiniz.

Terazi:
Bu sabah aile büyüklerinizden biri gelir dışı kaynaklarınızla ilgili size destek çıkabilir. Öğleden sonra çocuklarınız ya da sevdiğinizle hobilerinize vakit ayırabilirsiniz.

Akrep:
Önemli bir sözleşme ya da gelişiminiz için yeni bir eğitime eşinizin desteğini alacaksınız. Günün ikinci yarısında ailenizle birlikte aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Yay:
Bu sabah iş yerinizde önemli bir kişi tarafından finansal ihtiyaçlarınıza destek bulabileceksiniz. Öğleden sonra yaratıcı ve inovatif bir eğitimde ekip çalışmasında yer alabilirsiniz.

Oğlak:
Yaratıcı projelerinize önemli birinin desteğini alabilirsiniz. Öğleden sonra ekip çalışmaları ya da inovatif projelerine finansman bulmanız olası.

Kova:
Geleceğe yönelik hayalini kurduğunuz fikirlere aileniz tarafından destek bulacağınız bir sabah olacak. Öğleden sonra sezgilerinize güvenin.

Balık:
Sabah saatlerinde sosyal organizasyonlarda yer aldığınız projelere destek haberi alabilirsiniz. Öğleden sonra yaratıcı fikirlerinizi toparlamak üzere kendinize vakit ayırabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova