2 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün orijinal ve inovatif fikirler bulmakta; fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettirmekte zorlanmayacaksınız. Özellikle seyahatlerde beklenmedik ve ani olaylara karşı hazırlıklı olun.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hayal gücünüz ve ortaya çıkan süprizleri bir araya getirerek yeni kazanç yolları bulabilirsiniz. Finansal konularda yeni bir girişime bugün imza atmamanız faydalı olur.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Sosyal organizasyonlarda, ekip çalışmalarında sıra dışı fikirlerinizle etrafınızdakileri büyüleyeceksiniz. Elinizdeki işleri tamamlamanız için güzel bir gün.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşinizle ilgili beklenmedik gelişmeler, sıra dışı fikirleriniz ve yaratıcı fikirlerinizle filizleniyor. Kariyerinizde önemli bir değişikliğe gitmek yerine düşünmeyi tercih etmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Farklı düşünceleriniz arkadaşlarınız arasında isyankar tavırlar olarak algılanabilir. Sıra dışı felsefi konulara ya da uzak diyarlara merak salabilir, bu konularda araştırma yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Gelir dışı kaynaklarınız, ortak gelirlerinizde beklenmedik gelişmeler kariyeriniz ve hayatınızın akışını değiştirebilir. Kariyeriniz ve sosyal statünüzle tanınmak istiyorsunuz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Entelektüel olarak sizi tatmin eden, sıra dışı ve özgürlükçü bir ilişki içine girebilirsiniz. Uluslararası bir ortaklıkla işinizi geliştirme konusunda yeni haberler alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Çalışanlarınız ya da çalışma arkadaşlarınızla ilgili gelişen beklenmedik olaylar gelir dışı kaynaklarınızla ilgili değişikliğe sebep olabilir. Bugün yeni bir adım atmamanız daha faydalı.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aklınızı başınızdan alacak biri beklenmedik bir şekilde hayatınıza girebilir. Yaratıcı ve orijinal fikirlerinizi bu kişi ile paylaşabilir, birlikte yeni bir ortaklığa bile girişebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eviniz ya da emlak işleriniz ile ilgili sürpriz değişiklikler meydana gelebilir. Bu günlük hayatınızı ve düzeninizi değiştirmenizi gerektirse bile bugün oturup düşünmenizde fayda var.


Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kısa bir seyahatte tanışacağınız bir kişi ile sıra dışı bir aşka adım atabilirsiniz. Bugün önemli sözleşmelere, anlaşmalara imza atmamanız faydalı olacaktır. Kardeşleriniz sürpriz yapabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelirleriniz ile ilgili beklenmedik olaylar evinizi ya da yaşam alanınızı değiştirmenize olanak sağlayabilir. Bu konu ile ilgili araştırma yapmak için oldukça uygun bir gün olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova