20 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Mart başından bu yana planladığınız ancak bir türlü yoluna girmeyen işleriniz hız kazanıyor. Özellikle ikili ilişkilerde atmak istediğiniz adımlar için gerekli cesareti bulacaksınız.

Boğa:
Günlük hayatınızda stres ve koşulturmacaya rağmen çok da fazla yol alamadığınız bir iki buçuk ayın ardından işleriniz hız kazanıyor. Özellikle iş ve sağlık alanlarında hızlı sonuçlar alacaksınız.

İkizler:
Yaratıcı projeleriniz, aşk hayatınız, çocuklar konularında sonuç alamadığınız ya da hayatın tadını çıkaramadığınızı düşündüren süreç sona eriyor. Hayat sizi enerjisiyle ateşliyor ve yaza hızlı bir giriş yapıyorsunuz.

Yengeç:
Eviniz, aileniz ya da emlak işleriniz ile ilgili araştırmalar yaptığınız ancak herhangi bir girişimde bulunamadığınız iki buçuk aylık süreci tamamlıyorsunuz. Artık hareketlenip planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

Aslan:
Bir süredir yürüttüğünüz önemli sözleşmeler ve görüşmeleri hayata geçirmek için gerekli enerji ve cesareti bulacaksınız. Kısa seyahat ve eğitimler ile hayatınız hız kazanacak.

Başak:
Finansal konularda beklettiğiniz girişimler ya da gelirlerinizi arttırmak için yapmayı planladığınız görüşmeler için beklediğiniz an geliyor. Artık daha atak ve enerjik olacaksınız.

Terazi:
Kendiniz ve ilişkilerinizle ilgili beklettiğiniz her türlü konu yavaş yavaş hareketlenecek ve siz enerjik şekilde yaza gireceksiniz. Zihninizdeki planları hayata geçirmek için güzel bir dönem olacak.

Akrep:
Hayal gücünüz, rüyalarınız, yaratıcılığınız sizi farklı bir boyuta taşıyor. Geçtiğimiz iki ay süresince projelere konsantre olamadığınızı düşünüyorsanız artık gerekli enerjiyi bulacaksınız.

Yay:
Hayatınıza anlam kattığını düşündüğünüz sosyal organizasyonlara bir süredir istediğiniz vakti ayıramıyor olabilirsiniz. Hem zaman ayırabileceğiniz hem de sosyal hayatınızın hareketleneceği bir dönem başlıyor.

Oğlak:
Kariyerinizle ilgili mart başından bu yana bir çok plan program yaptınız ancak bir şekilde bu işler sonuca ulaşmadı. Artık yeni girişimlerde bulunabilir; fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Kova:
Sevdiğinizle uzun süredir hayalini kurduğunuz romantik seyahate çıkabilir; eğitim hayatınız devam ediyorsa projelerinizi tamamlama enerjisi bulacaksınız.

Balık:
Gelir dışı kaynaklarınız konusunda alamadığınız aksiyonlar birer birer çözülüyor. Beklediğiniz miras, kredi onayı ya da sigorta ödeneği olabilir. Girişimleriniz hız kazanacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova