22 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Kariyerinizle ilgili güçlü kişilerden destek alabileceğiniz bugünde ev ve emlak işleri ile ilgili şanslı olacaksınız. Finansal konularda geleceğe yönelik somut kararlar alabilirsiniz.

Boğa:
Sosyal yardımlaşma gruplarında yer alabilirsiniz. Önemli sözleşmeleri gündeme almak için öğle saatlerini tercih etmelisiniz. İkil ilişkilerde atacağınız adımlar geleceğinize yön verebilir.

İkizler:
Yaratıcı bir projenin içinde yer almanız kariyeriniz için olumlu olabilir. İşinizle ilgili finansal konularda gün ortasında yapacağınız görüşmelerde rahatlıkla sağlam destek bulabilirsiniz.

Yengeç:
Sabah saatlerinde hayatın gerçeklerine adapte olmakta problem çekebilirsiniz. Yarattığınız hayal dünyası sizi sarmış durumda. Yaratıcı çalışmalar açısından güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Aslan:
Başkalarının isteklerinin kendi ihtiyaçlarınızın önüne geçtiğini hissedebilirsiniz. İşinizle ilgili finansal konuları öğle saatlerinde gündeme getirmeniz destek bulmanızı kolaylaştıracak.

Başak:
İkili ilişkilerinizde fedakar ve verici olabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı göz ardı etmemelisiniz. Kendinizi güçlü ifade tarzınızla sosyal çevrenizden yaratıcı projelere destek bulabilirsiniz.

Terazi:
Yaratıcı çalışmaların süregelen işlerinize ve uzun dönemde kariyerinize olumlu etkilerini göreceksiniz. Maddi konularda somut adımlar atabilirsiniz. Aileniz destek olacak.

Akrep:
Aşk, romantizm dolu bir sabaha uyanabilirsiniz. Çocuklarınız için fedakarlıklar söz konusu olabilir. Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde sorumluluklarınız ön planda olacak.

Yay:
Aileniz ya da eviniz ile ilgili melankolik hissediyor olabilirsiniz. Hem gelirleriniz hem de gelir dışı kaynaklarınız konusunda finansal destek alabileceğiniz şanslı bir gün olacak.

Oğlak:
Sözleşmeler ve iletişimde yanlış anlaşılmalar, kararsızlık ve mübalağlar ile karşılaşabilirsiniz. Liderlik vasıflarınızı sergileyebileceğiniz bugünde ikili ilişkilerde şanslı olacaksınız.

Kova:
Bugün finansal konularda yeni kararlar almanız pek doğru olmayabilir. Gizli, güçlü bir kişinin desteği ile rahatlayabilirsiniz. İşiniz ve kariyerinizde geleceğe yönelik adımlar atılabilir.

Balık:
Duygusal olarak kırılgan ve naif bir yapıdasınız. Sanatsal ya da yaratıcı projelerde yer alarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Sosyal çevrenizden güçlü bir kişinin desteğini alacaksınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova