23 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün sabah saatlerinde iletişim ve seyahatlerle ilgili konularda problemler yaşayabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak, haftasonuna hazırlanmak için güzel bir gün olacak.

Boğa:
Arkadaşlarınızla iletişimde yanlış anlaşılmalar, kırgınlıklar yaşanabilecek bir sabah olacak. Akşam saatlerinde maddi konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

İkizler:
Gün başlarken kendinizi ifade etmek, anlaşılır olmak konusunda problemler yaşayabilirsiniz. Gün içinde kariyeriniz ile ilgili konuları toparlamak, fikirlerinizi bir araya getirmek için çalışabilirsiniz.

Yengeç:
Seyahatlerinizle ilgili problemler yaşanabilecek bir gün. Akşam saatlerinde kendinizi geliştirmek ve rahatlamak için vakit ayırabilirsiniz.

Aslan:
Arkadaşlarınızla iletişimde yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz bir sabah. Finansal konularda yeni kararlar ya da girişimlerde bulunmanız faydalı olmayabilir.

Başak:
Sabah saatlerinde ikili ilişkilerde iletişimde problemler yaşayabilirsiniz. Gün içinde işlerinizi toparlayarak akşam saatlerinde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi:
Bu sabah üstlerinizle iletişimde terslenmekten çekinmelisiniz. Günü işlerinizi toparlamak, toplantı proje notlarını bir araya getirmek gibi aktivitelere ayırabilirsiniz.

Akrep:
Eğitim hayatınız devam ediyor ise sabah saatlerinde zorlanmanız olası. Hobilerinizle, çocuklarınızla vakit geçirmek için güzel bir gün. Yeni bir risk almanız uygun olmayabilir.

Yay:
Sabah saatlerinde aile bireyleri ve eşinizle iletişimde problemler yaşayabilirsiniz. Günü hafif işlerle geçirerek akşamı eşinizle keyifli bir yemeğe ayırabilirsiniz.

Oğlak:
Yeni sözleşmeler, anlaşmalar ya da önemli bir görüşme için uygun bir gün olmayabilir. Elinizdeki işleri toparlayarak akşam saatlerini evinizde keyifle geçirebilirsiniz.

Kova:
Finansal konular, özellikle riskleriniz ile ilgili yeni bir adım atmaktan sakınmanız faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde kısa bir seyahate çıkabilir, hayatın tadına varabilirsiniz.

Balık:
Sabah saatlerinde özellikle aile bireyleri ile iletişiminizde yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Duygusal ve kırılgan hissedeceğiniz günün akşamk da daha enerjik ve cesur olabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova