24 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün uzun süredir beklediğiniz ailevi bir konu ile ilgili geleceğe yönelik adım atabilirsiniz. Bu ailenizi genişletmek, yeni bir ev almak, evinizi büyütmek gibi maddi bir karar olabilir.

Boğa:
Önemli bir ortaklığın ilk adımlarını atmak için harika bir gün. Geleceğe yönelik sağlam bir ilişkiye imza atabilirsiniz. Çıkacağınız kısa bir seyahatte önemli biri ile tanışabilirsiniz.

İkizler:
İşinizde başlayacağınız uzun soluku bir projenin maddi getirileri oldukça yüksek olabilir. Alacağınız finansal ödülün yanında sorumluluklarınız da artabilir.

Yengeç:
İlişkinizde, bireysel olarak ele aldığınız projelerde ve çocuklarınızla ilgili sınavlara tabi tutulmuş hissedebilirsiniz. Ancak bu sınavlar sizi mutlu bir geleceğe hazırlayarak gelişmenizi sağlayacak.

Aslan:
Aileniz ve evinizle ilgili kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek için gerekli cesaret ve pratikliği içinizde hissedeceksiniz. Gerçekçi ve sağlam adımlar atmak elinizde.

Başak:
Bugün önemli bir sözleşmeyi birebir etkileyecek önemli bir kişi ile tanışabilir ya da bir sosyal organizasyonda gelişiminizi sağlayacak bir pozisyona getirilebilirsiniz.

Terazi:
Liderliğinizde yapılan bir projenin şirketinizde ya da toplumda görünür hale gelmesi ile takdir ve ödülleri toplayacaksınız. Maddi getirileri uzun soluklu olacak.

Akrep:
Uzun seyahatler, yeni bir akademik eğitim ya da medyada görünümünüz size kökten değişim ve gelişim vaad ediyor. Yeni sorumluluklar almanızın tam zamanı.

Yay:
Bugüne kadar haberinizin olmadığı bir miras, aile getirisi ya da ummadığınız bir kredi-sigorta getirisi ile geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Elinize geçen paranın bir kısmını saklamanız faydalı olacaktır.

Oğlak:
Arkadaş çevreniz vasıtasıyla uzun soluklu bir ortaklığa imza atabilir; hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz biri ile tanışabilirsiniz. Evli iseniz kutlama yapmak için harika bir gün.

Kova:
Kariyerinizi bir adım öteye taşıyacak önemli biri ile tanışabilirsiniz. Sağlık konusunda şanslı olduğunuz bir gün olacak. Yeni bir projeye adım atabilirsiniz.

Balık:
Yartıcılığınızı kullanarak ideallerinize ulaşmanın yollarını keşfedeceksiniz. Kendinize koyduğunuz hedeflere yeni bir eğitim, seyahat ya da danışman yardımıyla ulaşabileceksiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova