25 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün sevdiğinizle enerjik aktivitelere katılmak keyif verebilir. Evinizde dostlarınıza davetler verebilirsiniz. Yeme-içme konusunda abartılara kaçmamaya özen gösterin. Akşam saatlerinde iletişimin rahatladığını hissedeceksiniz.

Boğa:
Kendinizi dinlemek ve kenndinize vakit ayırmak için harika bir gün. Kendinizi şımartın. Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla aranızda abartılı duygusal çıkışlardan kaçının.

İkizler:
Arkadaşlarınızla keyifli programlar yapabilir, özel bir yeme içme programı planlayabilirsiniz. Aşırı para harcamaktan kaçınmanız gereken bir gün olacak.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda önemli kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle bonkör hissettiğiniz bu dönemde girşimlerinize gereğinden fazla para yayırmaktan çekinmelisiniz.

Aslan:
Sevdiğinizle hayalini kurduğunuz uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. Aşırı fedakarlık ve masraftan kaçınmalısınız. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızdan güzel bir haber alabilirsiniz.

Başak:
Gelir dışı kaynaklar konusunda şanslı ve bereketli bir gün olacak. Hayalinizdeki girişiminiz için güzel bir kaynak bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yeme içmeyi fazla kaçırma riskiniz var.

Terazi:
Aşka cesaret ve ataklıkla yaklaşacağınız bir gün olacak. Romantizmin doruklarında işinizle ilgili sorumluluklarınızı aksatmaktan çekinmelisiniz.

Akrep:
İşiniz ve sağlığınızla ilgili olumlu bir gün olacak. Kendinizi masaj, hamam, kuaför gibi bir şekilde şımartabilirsiniz. Finansal konularda olumlu haberler alabileceğiniz bir akşam.

Yay:
Aşk, romantizm, yeme, içme, keyif dolu bir gün olacak. Sevdiğinizle birlikte sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Sevdiğinizle hoş sohbetli bir akşam yaşayabilirsiniz.

Oğlak:
Ailenizle keyifli ortamlarda bir araya gelebilir; misafirlerinizi ağırlayanilirsiniz. Eşinizle abartılı duygusal çıkışlardan kaçınmalısınız. Akşam işle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz.

Kova:
Sevdiğinizle kısa bir seyahate çıkabilir, sanatsal organizasyonlara birlikte katılabilirsiniz. İletişimin yoğun olduğu bugünde işle ilgili konular aklınızı kurcalayabilir.

Balık:
Sevdiğinize yeme, içme, hayatın tadını çıkarmak için bonkör davranabilirsiniz. Kendinizi kaybetmek ve aşırı harcamalar yapmaktan çekinmelisiniz. Akşam ailenizle keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova