27 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün sabah saatlerinde maddi anlamda güvence arayışı içinde olsanız da sorumluluklarınız ağır basarak kendi isteklerinizin önüne geçebilir. Öğleye doğru eviniz ve ailenizle ilgili gelişmeler yüzünüzü güldürecek.

Boğa:
Kendinizi rahat, huzurlu, keyifli hissettiğiniz bir günün sabahında ikili ilişkilerinizde sürekliliği sağlamak için bazı sınavları aşmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Öğleye doğru önemli bir sözleşme ile ilgili olumlu haber alabilirsiniz.

İkizler:
Aklınız dinlence, keyif, huzur, rahatlıkta olsa da iş yerinizde görevleriniz ve sorumluluklarınız önünüzde engelmiş gibi hissedebilirsiniz. Maddi konularda öğleye doğru alacağınız güzel habere sevineceksiniz.

Yengeç:
Dahil olduğunuz sosyal organizasyonlar, kulüp, dernek, vakıf gibi toplulukların sürekliliği ve sağlamlığı konusunda endişeleriniz söz konusu olabilir. Öğle saatlerinde keyfiniz ve neşeniz yerine gelecek ancak yeni girişimler için uygun bir gün değil.

Aslan:
Kariyerinizle ilgili süreklilik ve stabilite arayışı içindeyken ailevi konular sebebiyle kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Gizli veya tanımadığınız birinin yardımı ile öğleye doğru rahatlayacaksınız.

Başak:
Uzak seyahatler, uzun soluklu eğitim programları yaparak kendi keyfiniz ve rahatınıza bakmak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde işinizle ilgili önemli bir haber sizi engellenmiş hissettirebilir.

Terazi:
Finansal konularda güvence arayışı ve stabilite arzusunda olacağınız bugünde gelirlerinizle ilgili sorumluluklarınız kısıtlanmış hissetmenize sebep olabilir. Kariyerinizle ilgili olumlu haberler ile rahatlayabilirsiniz.

Akrep:
İkili ilişkilerinizde özellikle ortaklık ve eşinizle süreklilik ve stabilite arayışı içindesiniz ancak engellenme hissi ile şartları zorladığınızı hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir kutlama iyi gelebilir.

Yay:
İş yerinizde sürekliliği sağlamak ve işinizi sağlam zemine oturttuğunuzu hissetmek istediğiniz bu sabah bilinç altınızdan sorumluluklarınız sizi engellenmiş hissettirebilir. Öğleye doğru olumlu gelişmeler olacak.

Oğlak:
Hayatın tadını çıkarmak, yemek, içmek, gezmek, sevmek arzusu içindesiniz. Sosyal çevrenizin üzerinizde yarattığı baskı sizi kısıtlanmış hissettirebilir. Eşiniz sizi rahatlatacak.

Kova:
Evinizde keyif yapmak, dinlenmek, rahatlamak arzusu içinde olduğunuz bugünde kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız sizi kısıtlanmış hissettirebilir. Yeni projeler neşenizi yerine getirecek.

Balık:
Kısa seyahatler, kardeşlerle vakit geçirme, kendi gelişiminize vakit ayırma arzusu içindesiniz. Ancak bu sabah hedefleriniz ve ideallerinizin bunyolda sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova