28 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün Yeni Ay'ın etkisi ile sanatsal anlamda üretkenliğiniz artıyor. İlham gücünüz oldukça kuvvetli. İkili ilişkilerde romantizm ile birlikte dinamizm de artıyor. Yeni ilişkilere adım atabilirsiniz.

Boğa:
Maddi girişimlerde bulunmak, yazmak, yeni ve orjinal projelere imza atmak için Yeni Ay'ın enerjisini kullanabileceğiniz bir gün. Kendinizi şımartmak, rutinin dışına çıkmak isteyebilirsiniz.

İkizler:
Kendi gelişiminiz için girişimlerde bulunmak, eğitim vb bugün Yeni Ay ile gündeme gelebilir. Arkadaşlarınızla yeme, içme, keyif yapmanın yanında yeni bir aşka adım atabilirsiniz.

Yengeç:
Aile bireyleriniz vasıtasıyla kariyerinizdr ilerlemenizi sağlayacak biri ile tanışabilirsiniz. Aklınızı kurcalayan bir konu Yeni Ay ile aydınlanarak rahatlamanızı sağalayacak.

Aslan:
Yeni Ay'ın girişimci enerjisi ile sosyal organizasyonlarda yeni sorumluluklar alabilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Uzak seyahatler, eğitimler ve önemli sözleşmeler ile ilgili olumlu birgün.

Başak:
Finansal konularda olumlu haberler alacağınız bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili yeni oluşumlar ve yeni girişimlerin içinde yer almak sizi mutlu ve tatmin edebilir.

Terazi:
Kendinizi geliştirmek, ideallerinize doğru adım atmak ve hedeflerinize ulaşmak için eğitim vb girişimlerde bulunmak için harika bir yeni ay olacak. Romantik bir ilişkiye cesaretle adım atabilirsiniz.

Akrep:
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili kendinizi güvende hissettiğiniz ve yeni girişimlere açık olduğunuz bir gün olacak. Yeni ay yeni girişimler getirebilir. Kendizi şımartmaya vakit ayırmalısınız.

Yay:
Arkadaş çevrenizden bir tanıdığınız yada yeni tanışacağınız biri ile romantik bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Yeni ay size yeni bir ilişkiye başlama cesareti verecek.

Oğlak:
Yeni ay ile iş yerinizde yapılması gereken işleri toparlayarak iletişimin ön planda olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Kariyerinize birebir etkisi olacak biri ile tanışmanız mümkün.

Kova:
Bugün gerçekleşecek Yeni Ay size yeni bir aşk, yeni yaratıcı projeler ya da yeni bir bebek haberi getirebilir. Uzak seyahatler ve eğitimler ile sanatsal yönünüzü besleyeceğiniz planlar yapabilirsiniz.

Balık:
Evinizde, ailenizde Yeni Ay enerjisini hissedeceksiniz. Emlak işlerinizde hareketlenme, ev değiştirme ya da ailenize yeni bir bireyin katılımı söz konusı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova