29 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Evinizle ilgili renovasyon, dekorasyon değişikliği ya da alım-satım gibi kararlar düşinebilirsiniz. Keyfinize ve lüksünüze düşkün olacağınız bu dönemde aşırı para harcamamaya dikkat edin.

Boğa:
Çekiciliğiniz artıyor ve dış görünüşünüze gösterdiğiniz özen ile daha fark edilir hale geliyorsunuz. Kardeşleriniz ile ilgili önemli konular gündeme gelebilir; birlikte değerlrndirme yapabilirsiniz.

İkizler:
Kendinizi dinleyerek yenilenmeye ayıracağınız bir süreç başlıyor. Finansal konularda alacağınız bir destek ile yeni girişimleri yeniden gündeme alabilirsiniz.

Yengeç:
Arkadaşlarınız ve dostlarınızla çok keyifli vakitler geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Elinizdeki işleri toparlayarak size ait iletişimle ilgili konuları gündeme alabilirsiniz.

Aslan:
Ailenizle ilgili konularda fedakar, koruyucu ve verici düşüneceksiniz. Kariyerinizde uzun soluklu bir proje ile takdir toplayacaksınız. Yıldızınızın parladığı bir dönem olacak.

Başak:
Arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunabilir, entellektüel paylaşımların yapıldığı kulüp, derneklere katılabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte gurme seyahatler ya da eğitimler mutlu edebilir.

Terazi:
Kariyerinizde kadınlara, çocuklara, yeme, içmeye yönelik bir girişim fikrini planlamaya başlayabilirsiniz. Maddi konularda şanslı ve bereketli bu dönemde yatırım ve finansman bulmaya çalışabilirsiniz.

Akrep:
İkili ilişkilerde olumlu ve sağlam adımlar atabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Ancak bugün secdiğinizle aranızda yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz ; dikkatli olmalısınız.

Yay:
İşinizle ilgili sosyal organizasyonlarda yeni ilişkiler kurabileceksiniz. Bu fırsatı değerlendirerek finansman ihtiyacınızı ve planlarınızı detaylandırmalı ve kilit kişilerle irtibatı koparmamalısınız.

Oğlak:
Yalnızsanız hayatınızı birleştirmeyi düşünebileceğiniz biri ile tanışabilir, yakınlaşabilirsiniz. Birlikte olduğunuz biri var ise yavaşlayın ve birlikte hayatın tadını çıkarın.

Kova:
Evinizi yeniden dekore etmenin tam zamanı. Sanatsal bir dokunuş, lüks bir obje ömür boyu sizinle kalacak eşyalar olabilir. Günlük stresinizi azaltmak için düzeninizi gözden geçirebilirsiniz.

Balık:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu dönemde yeni projeler üretebilirsiniz. Önemli sözleşme ve anlaşmalarda olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Kısa kaçamaklar yapmak için güzel bir dönem.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem