3 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:

Kendinizi çekici ve güzel hissedeceğiniz bir ay olacak. Yalnızsanız "hayatımın aşkı" diyebileceğiniz biri ile tanışabilirsiniz. Yoğun nisan ayının ardından kendi dış görünümünüze çeki düzen vermenin zamanı.

Boğa:
İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda iletişimin ve karşılıklı fikir alışverişinin yapılacağı; geleceğe dair sözler verebileceğiniz bir gün olacak. Ruhunuzu dinlendirmek için keyifli bir ay sizi bekliyor.

İkizler:
Sosyal yaşantınızın hızlanacağı ve arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu vesileyle yeni kişilerle çalışabilir, yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. 

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili yeni kişilerle tanışabileceğiniz aktivitelerle dolu bir ay olacak. Sanatsal ve yaratıcı işler yanında kadınlara yönelik işlerde de başarılı olabilirsiniz.

Aslan:
Yeni seyahatler, yeni eğitimlerle keyifli vakit geçireceğiniz bir ay olacak. Sevdiğinizle romantik yolculuklar yapabilir; yalnızsanız bu seyahatlerden birinde aşık olabilirsiniz. 

Başak:
Miras, kredi, sigorta gibi gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmelerin kaydedileceği ya da yeni bir ortaklıkla ortak gelirlerinizin artacağı bir aya giriyorsunuz. Sözleşmelerle ilgili gelişme kaydedilebilecek bir gün.

Terazi:
Aşk dolu bir ay sizi bekliyor. İkili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler, yeni bir ilişki ya da eşinizle romantik bir ay olabilir. Sanatsal ya da kadınlara yönelik bir iş için yeni bir ortaklığa imza atabilirsiniz.

Akrep:
Sağlığınız ve kişisel bakımınıza daha fazla zaman ayıracağınız bir ay olacak. Nisan ayının kasvetini üstünüzden atmak için bir güzellik kürü alabilir, estetiğinize önem verebilirsiniz.

Yay:
Aşk hayatınızın heyecanlı ve hareketli olacağı bir ay olacak. Güdüsel ve aklınıza esen hareketlerde bulunsanız da bugün alacağınız kararlarla aslında geleceğe yönrlik ilişki beklentileriniz aklınızda olacak.

Oğlak:
Evinizde ailenizle keyifli vakitler geçireceğiniz bir ay olacak. Bir ev almak ya da evinizi yeniden dekore etmek için hemen harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik tadilatlar yaparak rahatınızı düşüneceksiniz.

Kova
Kardeşlerinizle ve yakın akrabalarınızla bir araya geleceğiniz bir ay olacak. Önemli bir sözleşmede olumlu gelişmeler kat edebilir; uzmanı olduğunuz bir konuda eğitim verebilirsiniz.

Balık:
Maddi anlamda bolluk, bereket ve şansın sizinle olduğu bir aya giriş yapıyorsunuz. Ani alımlarda bulunabilir; keyif, lüks ve rahatınız için alış veriş yapabilirsiniz. Kendinizi güvende hissedeceksiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova