30 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün seyahatler, sözleşmeler, yazılı ve sözlü iletişimde belirsizliklerke karşılaşabilirsiniz. Önemli konuları ileri bir tarihe atmakta yarar var. Ailenizle akşam saatlerinde duygusal konuşmalar olabilir.

Boğa:
Maddi konularda bugün önemli değişiklikler yapmamanız, kararlar almamanız faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde yazılı ve sözlü iletişimde kendinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz.

İkizler:
Gün içinde kendinizi karışık duygular içinde hissedebilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren finansal konularda olumlu haberler alabilirsiniz. Keyifli bir gece olacak.

Yengeç:
Gün boyunca kendinizi karamsar ve kuruntulu hissetseniz de öğleden sonradan itibaren kendinizi ve duygularınızı rahatlıkla ifade edebilmenin rahatlığını hissedeceksiniz.

Aslan:
Günü arkadaşlarınızla rahat bir şekilde geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Akşam saaatlerinde yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün artışından istifade etmelisiniz.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili konularda kararsızlık çekebileceğiniz bir gün. önemli kararlar almamanızda fayda var. Akşam arkadaşlarınızla entellektüel paylaşımlarda bulunmaktan mutlu olacaksınız.

Terazi:
Bugün öğleden sonra saatlerine kadar seyahatlerde, hukuki konularda kararlar almamanız faydalı olacaktır. Akşam kariyeriniz ile ilgili olumlu gelişmeler hakkında haber alabilirsiniz.

Akrep:
Finansal konularda gün içinde önemli kararlara imza atmamalısınız. Akşam saatlerinde uzak seyahatler yeni eğitimleri araştırmak ilginizi çekebilir. Romantik bir gece geçireceksiniz

Yay:
İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar, kararsızlıklar yaşayabileceğiniz bir günün ardından akşam saatlerinde ailenizle ırtak gelirleriniz hakkında olumlu haberler alabilirsiniz.

Oğlak:
İş yerinizde işlerinizi toparlayarak haftayı kapatmak için harika bir gün. Akşam saatlerini eşinizle sohbet edeceğiniz bir ortamda geçirmek sizi hem entellektüel hem de duygusal olarak tatmin edecek.

Kova:
Çocuklarınızla ilgili konularda karsızlık ya danyanlış anlaşılma yaşayabileceğiz bir gün. Akşam saatlerinde işinizle ilgili olumlu haberler alabileceksiniz. Geceyi kendinize ayırmalısınız.

Balık:
Gün içinde eviniz ya da emlak konularınile ilgili önemli kararlar almanız faydalı olmayabilir.  Akşam saatlerinde sanatsal yaratıcılığınızdan faydalanarak duygularınızı kaleme almalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova