31 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinde duygusal, fedakar, yardımsever hissedebilirsiniz. Öğleden sonra ise beklenmedik gerginlikler olabilir. Bugün sevdiğinizle aktif bir kısa seyahat harika olabilir.

Boğa:
Bu sabah dernek ve kulüplerde yardımlaşma organizasyonlarından keyif alabilirsiniz. Spor ve alışveriş yaparak günün geri kalanını rahat ve hareketli geçirebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

İkizler:
Güne kariyeriniz ile ilgili konularda yoğun yaratıcı çalışmalarla başlayabilirsiniz. Girişimlerde bulunma arzunuz yüksek ancak finansal konularda beklenmedik sorunlar ortaya çıkabilir.

Yengeç:
Evinizle ilgili konuları bugün ele alarak tamamlayabilirsiniz. Aileniz de size destek olabilir. Uzak seyahatler ve eğitimler ilham verici olabilir ve yaratıcılığınızı arttırabilir.

Aslan:
Kendinizi ifade yeteneğinizin kuvvetli olduğu bugünde liderlik vasıflarınızı rahatlıkla ortaya koyabileceksiniz. sosyal çevrenizi herhangi bir konuda ikna etmemeniz içten değil.

Başak:
Kariyerinizi ilgilendiren finansal konularda beklemek istemiyor ve girişimlerinizde atak davranıyorsunuz. Yıldızınızın parlayacağı bir gün olacak. Eşinizle romantik bir sabah geçirebilirsiniz.

Terazi:
Sabah işinizle ilgili konularda duygusal davranabilirsiniz. Yeni seyahatler, eğitimler planlamak ya da başlamak için güzel bir gün. Günün ikinci yarısında ilişkilerde gerginliklere dikkat.

Akrep:
Gelir dışı kaynaklarınızı maddi yatırımlara dönüştürmek için heyecanlısınız. Sabah saatlerinde sanatsal yaratıcılığınızdan faydalanarak hobilerinize vakit ayırabilirsiniz.

Yay:
Bu sabah kendinizi ailenizle duygusal konuşmalar yaparken bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal bir ortamda yeni bir aşka tutulabilir ya da sevdiğiniz ve arkadaşlarınızla birlikte hareketli bir program yapabilirsiniz.

Oğlak:
Sabah saatlerinde seyahatleriniz ve yazışmalarınız ile ilgili aksaklıklar çıkabilir. Kardeşlerinizle duygusal görüşmeler yapabilirsiniz. İşinizle ilgili aktif bir gün geçireceksiniz.

Kova:
Kendinizi yazmaya verebilir, çocuklarınızla yaratıcı projelere birlikte katılabilirsiniz. Maddi konularda fazlasıyla verici ve fedakar davranabileceğiniz bugünde harcamalara dikkat.

Balık:
Ailenizle ortak gelirlerinizi kullanrak birlikte bir yatırım fırsatı yakalayabilirsiniz. Yaratıcı ve duygusal bir sabah olacak. Gelirlerinizle ilgili gerginlikler olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova