4 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün ailevi ve memleketinizle ilgili konular sizi duygulandırabilir. Kariyeriniz ile ilgili maddi konularda fikirlerinizi kabul ettirme arzusu içinde olasanız da akşam saatlerinde ilişkilerde denegeyi sağlayabileceksiniz.

Boğa:
Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla arayı açtığınızı düşünebilir ve bir araya gelme planı yapabilirsiniz. İlişkilerinizde ısrarcı davranmak ve otorite sağlamaya çalışmak zorlayabilir. Kendinizi iyi ifade ediyorsunuz.

İkizler:
Aileniz için para harcamak, onların gönlünü yapmak arzusu içindesiniz. Anneler günü alışverişi için güzel bir gün. Gelir dışı kaynaklarla ilgili bir büyüğünüz ile çekişme yaşayabilirsiniz.

Yengeç:
Duygusal ve sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gün. Eşiniz ve arkadaşlarınız arasında kalabilir; ikili ilişkilerinizde kendi fikrinizi kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Akşam olumlu hava ile rahatlıyorsunuz.

Aslan:
İş arkadaşlarınızla aranızda kariyerinizi ilgilendiren bir konuda egosentrik bir tartışma yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fedakar bir gündesiniz. Dinlenmek ve rahatlamak için vakit ayırmalısınız.

Başak:
Hayalleriniz ve ideallerinizi gerçekleştirmeniz için sevdiğiniz sizi destekliyor. Aileniz gibi gördüğünüz arkadaşlarınızla fikirlerinizi ve felsefenizi paylaşabilir, size duygusal ve fikirsel destek olmalarını sağlayabilirsiniz.

Terazi:
Gelir dışı kaynaklarınız, miras, sigorta, kredi ya da ailenizle başka bir ortak gelirle ilgili aile büyüklerinizden biri ile otorite çekişmesi yaşayabilirsiniz. 

Akrep:
İkili ilişkilerinizde fikirlerinizi kabul ettirmeye çalımanız ve ikna da ısrarcılığınız otorite ve güç çatışmalarına sebep olabilir. Fikirinizi akşam saatlerinde aktarmanız daha faydalı olabilir.

Yay: 
İş arkadaşlarınızla ya da çalışma ortamınızda finansal konularda güç savaşları yaşanabilir. Ortak gelirlerinizle ilgili ailenizle bir adım atabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Oğlak: 
Özellikle çocuğunuz varsa fikirlerinizi kabul ettirme ve ikna konusunda otorite problemleri yaşayabileceğiniz bir gün olacak. Eşinizle duygusal bir bağlantı kurabileceğiniz bu akşamda dengeyi sağlayabileceksiniz. 

Kova: 
Ortaya çıkan yeni bir akraba ya da aile i konularınıza dahil olmak isteyen bir büyük ile gerginlikler yaşanabilir. Duygusal anlamda kendinizi evinizde rahat ve şefkatle çevrilmiş hissedeceğiniz bir akşam olacak.

Balık:
Sosyal çevrenizden güç sahibi bir kişi ile önemli bir anlaşma ya da sözleşme hakkında çatışma yaşayabilirsiniz. Sevdiğinizle çıkacağınız kısa bir seyahatte sevildiğinizi hissedeceksiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova