5 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah eviniz ile ilgili kredi vb ya da ailenizde ortak gelirlerinize ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Öğlen aile bireyleri arasında yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Önemli sözleşmeleri gündeme getirmek, sağlam ortaklıklar kurmanızı sağlayabilir. Bu sabah imzalayacağınız bir akit uzun soluklu olacaktır. Seyahatlerde yanlışlıklar meydana gelebilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İş yerinizde gelirlerinizi arttırmanızı sağlayacak yeni, sağlam bir projenin ilk adımını sabah saatlerinde atabilirsiniz. Öğle saatlerinde yaratıcı çalışmalarda bulunmanız faydalı olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Çok sevdiğiniz, eğlendiğiniz bir hobi vb işe dönüştürmek için yola çıkabilirsiniz. Bu sabah sağlam kararlar verebilirsiniz. Seyahatlerde aksaklıklara karşı hazırlıklı olun.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ailenize karşı fedakar ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket ediyorsunuz. Ancak öğle saatlerinde ortak gelirlerinizle ilgili yanlış anlaşmalara karşı dikkatli olmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sosyal çevrenizden önemli bir kadın ile geleceğe yönelik sözleşme ya da anlaşma yapabilirsiniz. Birlikte katılacağınız bir eğitim farklı sorumluluklar almanızı sağlayabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendi paranızı kazanmak üzere kadınlara, annelere vb yönelik bir iş kurabilirsiniz. Bu adım iş yerinizde yanlış anlaşılmalara sebep olabilir;  adımlarınızda dikkatli olmanızda fayda var.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eğitim hayatına geri dönmeyi düşünüyorsanız bugün başvuracağınız okuldan olumlu haber almanız olası. Öğle saatlerinde sanatsal yaratıcılığınız oldukça yüksek olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Miras, kredi, sigorta gibi kaynaklar ile ilgili somut adımlar atmaktan korkmamalısınız. Bu sabah ailenizle ortak gelirleriniz konusunda geleceğe yönelik sağlam planlar yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eşiniz vasıtasıyla sosyal organizasyonlarda önemli bir rol üstlenebilirsiniz. Birçok yeni kişi ile tanışabilirsiniz. Öğlen aile bireyleriyle aranızda yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bu sabah kariyeriniz ile ilgili atacağınız adımları gelecekte bir gün dönüp gülümsemeyle hatırlayabilirsiniz. Maddi konularda öğle saatlerinde alacağınız haberler yanılsama olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelecekte yaratıcı projeler, eğlence ve değişimin içinde yer almak için bugün somut adımlar atabilirsiniz. Sanat, çocuklar, kadınlara yönelik projeler söz konusu olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova