6 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

 Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Özellikle emlak işleri ile ilgili maddi konularda şanslı olacağınız bir gün olacak. Eğlenceniz, keyfinizin ön planda olduğu bu günde sabah saatlerinde ikili ilişkilerde uyumu yakalayabilir; öğleden sonra özel ilişkilerinizde aksiyon alabilirsiniz. Geceye doğru yaratıcı projeler için zihniniz oldukça açık olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün yeni kişilerle tanışmak, fikirlerinizi aktarmak için harika bir gün olabilir. Uzmanı olduğunuz bir konuyu paylaşmak, birilerini etkilemek ve uzun soluklu ilişkiler kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ailenize karşı fedakar ve verici tavrınız ile etkileyici olacaksınız. İş yerinizde hareketli bir gün olabilir. Geceye doğru sürprizlere açık olun.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bir süredir üzerinde uğraştığınız ancak kimselerle paylaşmadığınız bir projeden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmeler sonrasında birlikte keyifli bir seyahat programı yapabilirsiniz. Hayatın tadını çıkaracağınız, keyif çatacağınız bu gecede arkadaşlarınızın size bir sürprizi olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Gerek iş, gerek özel hayatınızda iyi kalpli ve olumlu bakış açınızla aranan bir isim haline geliyorsunuz. Kariyeriniz ile ilgili katılacağınız bir organizasyonda yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Evinizde yapılması gereken işleri halletmek için gerekli enerjiyi bulacaksınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyerinizde geleceğe yönelik fikirleriniz ile mesleğinize ışık tutabilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak ve başkalarının da yararlanmasını sağlamak sizi mutlu edecek. Öğleden sonra saatlerinde kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Geceye doğru beklenmedik bir habere şaşırabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Arkadaşlarınızla ya da üyesi olduğunuz bir kulüp, dernek ile uzak bir seyahat organize edebilirsiniz. Bu seyahatte ufkunuzun genişlediğini hissedeceksiniz. Maddi hedeflerinize ulaşmak için çok çalışacağınız bir gün olabilir. Akşam saatlerinde gelir dışı kaynaklarınızla ilgili beklenmedik haber alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinizi geliştirmek ve adeta farklı bir siz yaratabilmek adına kariyerinizde önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Eşinizle romantik bir sabaha uyandığınız bugünde kendinizi enerjik hissedeceksiniz. Geceye doğru eşiniz sizi güzel bir sürprizle şaşırtabilir.


Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eşinizle ya da ortağınızla çıkacağınız uzun bir seyahatte kendi gelişiminiz için bir eğitime katılabilir ya da farklı felsefeleri tanıyabilirsiniz. İş yerinizde farklı kişiler arasında köprü oluşturacağınız bir gün olabilir. Sürprizlere açık olun.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İŞ yerinizde üstlerinizin de desteği ile gelir dışı kaynaklarınızı arttırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik bir sabaha uyanmanın ardından arkadaşlarınızla enerjik bir gün geçireceksiniz. Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gece olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eşinizi önemli bir projede destekleyebilir, onun gelişimi için çaba sarf edebilirsiniz. Kendi yaratıcılığınızı kullanarak eşinizin ileri adım atmasını sağlayacaksınız. Ailenizle keyifli bir sabahın ardından kariyeriniz ile ilgili hareketli bir gün geçireceksiniz. Aile bireyleri ile ilgili bir sürprize şaşıracaksınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşiniz ile ilgili önemli bir gelişme yeni bir ev alma ya da emlak yatırımı için sizi motive edebilir. Kardeşlerinizle sabah saatlerinde yapacağınız keyifli bir görüşmenin ardından öğleden sonra saatlerinde maceracı ruhunuz bir seyahat organizasyonu ya da yeni bir eğitime yazılmanızı sağlayabilir. Akşam saatlerinde eşiniz sizi şaşırtacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yeni ve yaratıcı bir proje için bir çok görüşme yapabilir ve önemli kişilerin desteğini alabilirsiniz. Özellikle çocuklara ve gençlere yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Maddi konularla ilgili olumlu haberler alacaksınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova