7 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları & Merkür İkizlerde

Merkür İkizler Burcunda!
Merkür'ün yöneticisi olduğu İkizler Burcuna girişi yapması hepimizin hayatında iletişimin, hareketin, zihinsel aktivitelerin artacağı anlamına geliyor. Eğitimler, seyahatler, okuma, konuşma, tartışma, araştırma hayatımızda keyif alabileceğimiz alanlar olabilir. Sözleşmeler, medya, yayıncılık alanlarında ise daha hızlı ve kolay sonuçlar elde edebileceğiz. Burcunuza, yükselen burcunuza göre yorumlarınızı aşağıda bulabilirsiniz. 

Keyifli bir gün dileğiyle,
Astrolog Ayşegül Kuyumcu Türker
Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İletişimde kuvvetli olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Özellikle önemli sözleşmeleri gündeme getirmek faydalı olacaktır. Gün genelinde maddi konularda kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gün boyunca ikili ilişkilerde ve ailenizle gerginlikler, kısıtlanma hissi içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde Mayıs ayı boyunca gelirlerinizi arttıracak bir proje ile ilgilenebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İş yerinizle ve sağlığınızla ilgili konular kafanızı karıştırıyor ve istediğiniz gibi hareket etmenizi engelliyor gibi hissediyorsunuz. Akşamdan itibaren zihniniz açılacak ve rahatlayacaksınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sosyal çevrenizin yarattığı baskı ile çocuklarınız ile ilgili sorumluluklarınızı abartıyor olabilirsiniz. Mayıs ayı boyunca rüyalarınıza dikkat edin ve kafanızı dinlemek için fırsat yaratın.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendi mutluluğunuzu ve ihtiyaçlarınızı gözetmelisiniz. Ailenizin kariyeriniz üzerinde baskı yaptığını hissediyorsunuz. Arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor ve sosyal hayatınız renkleniyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün önemli ticari sözleşme ve anlaşmalara imza atmak için iyi bir gün olamayabilir. Kariyerinizde atılım yapmak ve kendinizi üstlerinize tanıtmak için Mayıs harika bir ay olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi kısıtlar içinde hissettiğiniz bugünün akşamında ticari, medya ya da hukuki bir konuda olumlu bir haber alabilirsiniz. Seyahatler, eğitimlerle dolu bir Mayıs ayı geçireceksiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İkili ilişkilerinizde gerginliklerde neyin kısıtlayıcı olduğunu sorgulamalısınız. Akşam saatlerinden itibaren Mayıs sonuna kadar finansal konularda olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İş yerinizde bazı kişilerle olan ilişkiniz kendinizi engellenmiş hissetmenize sebep olabilir. Akşam itibariyle Mayıs boyunca özel ilişkilerinizde iletişim hızlanıyor ve rahatlıyorsunuz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yapmak istediklerinizin devamlı kısıtlandığını bu yüzden yaratıcı projelerde yer alamadığınızı düşünebilirsiniz. Mayıs sonuna kadar iş yerinizde daha organize ve planlı olacaksınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ailenizle kariyeriniz ile ilgili konularda anlaşamayabilirsiniz. Bu akşam itibariyle Mayıs sonuna kadar tanışacağınız biri, zekası ve iletişim gücü ile etkileyerek hayatınıza girebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Özellikle uluslararası ve hukuki sözleşmelere imza atmak için uygun bir gün olmayabilir. Aile bireylerinin kendi aralarında iletişimin arttığı ve daha sık görüştüğü bir ay olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova