8 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:Öğle saatlerinde iş yerinizde önemli yazışmalar, görüşmeler ile ilgili mükemmeliyetçiliğiniz sebebiyle fikir ayrılıkları zıtlaşmalara sebep olabilir. Akşam saatlerinde duygusal anlamda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Boğa:Maddi konularda mükemmeliyetçiliğiniz sevdiğiniz ya da çocuklarınızla aranızda gerginlikler yaratabilir. Akşam arkadaşlarınızla yapmayı planladığınız programlarda aksaklıklar, yanlış anlaşılmalar olabilir.

İkizler:Aile bireylerine karşı isteklerinizi ve sizi rahatsız eden konuları detaylı şekilde aktarabilirsiniz. Akşama doğru kariyerinizle ilgili konularda kafanız karışık olabilir, yanlış kararlar alabilirsiniz.

Yengeç:Duygularınızı tartmak mantıklı düşünmek için ihtiyacınız olan zamanı bugün bulabilirsiniz. Seyahat planlarınız varsa akşam saatlerinde karışıklıklar sebebiyle iptal olabilir.

Aslan:Arkadaşlarınızla öğle saatlerinde maddi konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde gelir dışı kaynaklarınızla ilgili belirsizlikler sebebiyle gelirlerinizle ilgili karamsarlık yaşayabilirsiniz.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili atacağınız adımları planlama ve geleceğe yönelik plan yapmak için güzel bir gün; karamsarlığa kapılmayın. Gün sonuna doğru ikili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Terazi:İdealleriniz için planlarınız hakkında detaylı bir çalışma yapabilirsiniz. Akşama doğru iş yerinizde ortaya çıkacak karışıklık canınızı sıkabilir ve yanlış anlaşılmanıza sebep olabilir.

Akrep:Arkadaşlarınıza karşı hassas davransanız da gizemli duruşunuz yanlış anlaşılmalara ve dargınlıklara yol açabilir. Akşam saatlerinde sanatsal aktiviteler keyif verecek.

Yay:Eşinizle ya da ortağınızla kariyeriniz ve geleceğinizle ilgili yaptığınız detaylı planları paylaşabilirsiniz. Fikir ayrılığı sebebiyle gerginlik olabilir. Evde akşam melankolik hissedebilirsiniz.

Oğlak:Geleceğe yönelik hedeflerinizi ve ideallerinizi realize etmek için planlarınızı çalışacağınız bir gün olabilir. Kısa Seyahatleriniz planlarınız akşam saatlerinde karışıklıklar sebebiyle iptal olabilir.

Kova:Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili karışık haberler moralinizin bozulmasına sebep olabilir. Yaratıcı projeler ile çalışarak yanlış anlaşılmaları kafanıza takmamalısınız.

Balık:Eşinizle duygularınızı ve evinizle ilgili fikirlerinizi paylaşırken dikkatli olmalısınız. Duygusal yapınız sebebiyle yanlış anlaşılma ve kırgınlıklar yaşanabilecek bir gün olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova