9 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün öğle saatlerinde kariyeriniz ile ilgili önemli bir kişiden destek alabilirsiniz. Maddi konularda aileniz vasıtasıyla şansınız artıyor.İşinize bu desteği yansıtabileceksiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Eğitim, iletişim, medya, yayıncılık gibi konularda destek bulacağınız; yaratıcı projeleri detaylı ve sistematik şekilde ele alabileceğiniz bir gün olacak. Sevdiğinizle iletişiminizde karşılıklı gelişim kaydedebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bir aile büyüğünüzün desteği ile gelir dışı kaynaklarınızla ilgili rahttlamanızı sağlayacak. Evden çalışacağınız yaratıcı bir proje ile kazançlarınızı arttırmanız mümkün olabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
 Güçlü ya da otorite figürü biri ile ortaklık yapacağınız bir iş için sözleşme imzalayabilirsiniz. Şanslı olduğunuz bu dönemde sosyal çevrenizden bir erkek de sizi destekliyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bir projenin finansal detaylarını Patronunuz ya da müdürünüz ile öğle saatlerinde paylaşarak onların desteğini alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili olumlu adımların atılmasını sağlayan gizli bir meleğiniz var.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sezgilerinize güvenin. Yaratıcılığınızın güçlü olduğu bugünde kafanızdaki projeyi hayata geçirmek için destek bulacaksınız. Sosyal çevrenizden yararlanarak uluslararası bir adım atabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Rüyalarınıza dikkat edin. Aileniz ve eşiniz desteği ile zihninizde en ince detayına kadar planladığınız projeyi hayata geçirmek için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlarınızın desteği ile önemli bir anlaşmaya imza atabilir ya da sizi farklı kişilerle tanıştıracak önemli biri ile tanışabilirsiniz. Eşinizle uzak bir seyahat planı yapabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizde ilerlemenizi sağalayacak önemli maddi bir kaynak bulabilirsiniz. İş yerinizde güçlü bir kişiden gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
 Eğitim, seyahat, medya ya da hukuk alanlarında iseniz bugün verimli bir gün geçireceksiniz. Sevdiğinizle geleceğiniz için somut bir adım atabilirsiniz. İkili ilişkiler anlamında şanslı bir gün.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kimliği gizli, güçlü bir kaynak size finansal anlamda destek olabilir. Ailenizin yardımı ile ortak gelirlerinizi de kullanarak işinizde yeni bir girişimde bulunabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
 Tanıdığınız önemli birinin vasıtasıyla gelecekteki eşiniz ya da ortağınızla tanışabilirsiniz. İkili ilişkiler açısından rahat ve şanslı bir gün. Sanatsal yaratıcılığınıza kulak vermelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova