1 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Pazar sabahına finansal sorumluluklarınızın bilincinde başlıyorsunuz. Erken saatlerde evinizde yapılacak işlere girişmekte fayda var. Sonraki saatlerde sonuç almak zor olabilir.

Boğa:
Eşinizle ilişkinizin getirdikleri ve ileriye yönelik duygularınızı paylaşacağınız bir sabah olabilir. Kısa seyahatler, eğitimler ile gelişiminiz için planlarınızı sabah erken saatlerde hayata geçirebilirsiniz.

İkizler:
Güne işinizle ilgili yapılması gereken görevlerle başlayabilirsiniz. Erken saatlerde alışveriş keyif verebilir. Günün geri kalanında finansal konularda yeni girişimlerde bulunmamanız faydalı olacaktır.

Yengeç:
Çocuklarınızın ödevleri, isteklerini yerine getireceğiniz bir sabah olabilir. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde sabah saatlerinden itibaren takdir ve övgüleri toplayabilirsiniz.

Aslan:
Evinizle ve ailenizle ilgili işlere enerjinizi düzgün yönlendirebileceğiniz bir gün olacak. Yoga, meditasyon vb sipiritüel çalışmalar ile kendinizi rahatlamaya verebilirsiniz.

Başak:
Kısa seyahatlere çıkabilir, eğitimlerde bildiğiniz konuları başkalarına aktarmakta güvenli hissedeceğiniz bir gün olacak. Arkadaşlarınızla keyifli kutlamalarda bulunabilirsiniz.

Terazi:
Kariyerinizle ilgili finansal girişimlerde bulunabileceğiniz bir sabaha uyanabilirsiniz. Kariyerinizde gelişim ve genişleme için yaratıcı projelerinizi kağıda dökmenin tam zamanı.

Akrep:
Vizyonunuzu genişletecek her türlü çalışma için uygun bir gün olacak. Uzak seyahatler ve eğitimlerin bir süre sonra olumlu etkilerini göreceksiniz. Farklı kültürlerden etkilenebilirsiniz.

Yay:
Gelir dışı kaynaklarınızla yeni girişimlerde bulunma arzusundasınız. Bugün sabah saatlerinde girişeceğiniz işler uzun soluklu olabileceği gibi günün geri kalanında yeni girişimlerde bılunmamakta fayda var.

Oğlak:
Sosyal organizasyonlarda alacağınız görevleri layıkıyla yerine getirebilmek için eşinizin desteği büyük yarar sağlayacak. İlişkinizde birlikte büyüyor ve gelişiyorsunuz.

Kova:
Kariyerinizle ilgili sorumluluklarınızı hakkıyla ortaya koymak için haftasonu bile olsa çalışmaya hazırsınız. Gelişiminiz için bugünü gündelik işlerinizi toparlamaya ayırabilirsiniz.

Balık:
Yaratıcılığınızı ortaya koymak, yeteneklerinizi çıkarmak için eğitimler ve seminelere katılabilirsiniz. İlham verici olabilir. Eğlenceli ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova