10 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Maddi konularda fedakarlıklarla başlıyorsunuz güne. Kariyer alanında kendinizi iyi ifade edebildiğiniz bir sabah olacak. Akşam maddi konularda sevdiğinizle anlaşmazlığa düşebilirsiniz.

Boğa:
İlişkide arkadaşlıklarınızla ilgili fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Birlikte bir seyahat ideallerinizi değiştirebilir. Akşam yaşayacaklarınız yürümeyen ilişkileri bırakmanızı sağlayabilir.

İkizler:
Bu sabah işinizde yaratıcı ve sezgileriniz kuvvetli olacak. Bol kazançlı projeler yaratabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınız ve başkalarının ihtiyaçları arasında seçim yapmanız gerekebilir.

Yengeç:
Farklı kültürlerden ilham alacağınız ve bunu yeni yaratıcı projelere uygulayabileceğiniz bir sabah olacak. Eşinizin desteğini alıyorsunuz. Bekarsanız bırakmanız gereken ilişkiler gündeme gelebilir.

Aslan:
Sabah saatlerinde ailenize karşı ortak gelirlerinizle ilgili fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Öğle saatlerinde kariyerinizi ilgilendiren kişilerle gerginliklerden kaçınmanızda fayda var; üzücü sonuçlar olabilir.

Başak: 
Güne eşinizle kısa ve romantik bir seyahat ile başlayabilirsiniz. Birbirinize söyleyeceğiniz iki romantik kelime de bunu hissettirebilir. Sorumluluklarınız ve seyahatlerinizi değerlendirebilirsiniz. 


Terazi:
İşiniz ile ilgili maddi fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir sabah olacak. Gelir dışı kaynaklarınız ve gelirleriniz ile ilgili önemli kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. 

Akrep:
Sabah saatlerinde sanatsal aktivitelerde bulunabilir; yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Kardeşleriniz size destek olabilir. İkili ilişkilerinizde yürümeyen konuları ele almanız gereken bir akşam olacak.

Yay:
Ailenizle ilgili fedakarlıklar yapmak ve onlara karşı verici davranmak sizi mutlu edecek. Öğle saatlerinde maddi konularda önemli bir destek alabilirsiniz. Sağlığınız için işinizi ve düzeninizi değerlendirmelisiniz.


Oğlak:
Sabah saatlerinde size ilham verecek kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Sevdiğiniz kişi ile ilgili soru işaretleriniz var ise ilişkinizi gözden geçirmek ve bırakma söz konusu olabilir.

Kova:
Kariyerinizde gelişiminiz için maddi fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Tanımadığınız ancak önemli birinin desteğini alacaksınız. Aile içi gerginlikler akşam saatlerinde canınızı sıkabilir. 

Balık:
İlham gücünüzün yüksek olduğu bugünde uzak seyahatler planlayabilir, eğitim hayatınız devam ediyorsa yaratıcı projelerde yer alabilirsiniz. Akşam nözellikle kardeşlerle iletişimde dikkat.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova