11 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Maddi konularda ailenize karşı verici ve cömert davranabilirsiniz. Gün içinde yeni girişimlerde bulunmamanız faydalı olur. Akşam sizi cezbeden seyahat ve eğitim planları yapabilirsiniz.

Boğa:
Sevdiğinizle kısa ve keyifli bir seyahate çıkabilirsiniz. Romantizm arzusu ile çıkacağınız bu seyahat karşılıklı gelişmenizi sağlayabilir. Akşam saatlerinde maddi konularda gelişmeler olabilir.

İkizler:
Günlük hayatınızı kolaylaştıracağını düşündüğünüz ürünler için alışveriş yapabilirsiniz. Bugünü işlerinizi toparlamaya ayırmanız faydalı olacaktır. Akşam eşinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yengeç:
Bugün yaratıcılığınız yüksek olduğu kadar ilham verici yönlerinizi de ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Hem kendi gelişiminiz hem başkalarının gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Aslan:
Kendinizi tanımak için çaba sarf ederken aile köklerinizi araştırmak için güzel bir gün. Hisleriniz ve iç güdülerinize güvenin. Somut bir girişim yerine elinizdeki işleri toparlamalısınız.

Başak:
Arkadaşlarınızla keyifli sohbetler, kısa seyahatler söz konusu olabilir. Üyesi olduğunuz sosyal organizasyonlarda gelişime yönelik faaliyetlerde yer alabileceğiniz bir gün olacak.

Terazi:
Kariyerinizde ilerlemek adına finansal yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. Ancak bugün yeni yatırımlarda bulunmak yerine mevcut finansal yapınızı gözden geçirmelisiniz.

Akrep:
Bugün kendinizi farklı kültürler, yeni eğitimler aracılığı ile geliştirmek yeni bilgiler edinmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde maddi durumunuzla ilgili gelişmeler olabilir.

Yay:
Para ile ilgili fedakar ve özverili davranabileceğiniz bir güne uyanıyorsunuz. Yine de somut girişimlerde bulunmamak faydalı olabilir. Akşam sezgilerinize güvenin. 

Oğlak:
Arkadaş çevrenizden ya da üyesi olduğunuz sosyal organizasyonlarda sizinle benzer felsefeleri benimsemiş kişiler ile tanışabileceğiniz; yeni dostluklar kurabileceğiniz bir gün olacak.

Kova:
Kariyerinizde ilerleyebilmek adına ofisinizde projelerinizi tamamlamanız iyi olabilir. İş yerinizde gelişimiz için yeni eğitimlere de katılabilirsiniz. Akşam arkadaşlarla keyifli geçecek.

Balık:
Bugünü sanatsal ve yaratıcı işler ile uğraşmaya ayırmalısınız. Yemek, içmek, keyif tatlı gelse de aşırılara kaçmamaya özen gösterin. Kariyeriniz ile ilgili gelişmeler gün sonunda gelecek.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova