12 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün kendi konforunuz, sanatsal objeler ya da güzelleşmek için para harcamak isteyebilirsiniz. Maddi sorumluluklarınızın ön planda olduğu bir gün olacak.

Boğa:
İkili ilişkilerinizde sevgi, saygı ve sorumluluk dengesini kurabilmeniz için karşınızdakini dinlemeyi öğrenmelisiniz. Beklentiler ile sizin düşüncelerinizin ne kadar örtüştüğünü öğrenmelisiniz.

İkizler:
İşiniz ve kendi ihtiyaçlarınızı gözden geçireceğiniz bir gün olacak. Sorumluluklarınızı aksatmadan kendinize zaman ayırmalısınız. Ofis dışından çalışmak bir seçenek olabilir.

Yengeç:
Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınızı hatırlatacak konular gündeme gelebilir. Onlara arkadaşça yaklaşmak ve birlikte vakit geçirmek keyifli olsa da disiplini elden bırakmamanız faydalı olur.

Aslan:
Kariyeriniz ile ilgili organizasyonlara katılmanızın daha iyi olacağını düşünüyor olabilirsiniz. Aileniz ve evinizle ilgili sorumlulukların gündeme gelmesi dengeyi kurmanızı gerektirebilir.

Başak:
Keyfiniz için planladığınız uzun seyahatiniz, sorumluluklarınız sebebiyle ertelenebilir. Bugün alacağınız bir haber ile işlerinizi ön plana almanız ve kısa bir seyahate öncelik vermeniz gerekebilir.

Terazi:
Eşinizle ya da ortağınızla ortak gelirleriniz konusunda antat kalmak zorunda olduğunuz bir konu ortaya çıkabilir. Bireysel olarak sorumluluklarınızı yerine getirmeniz yeterli olacak.

Akrep:
Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ortaya koymalısınız. Eşinizle ilişkinizin sevgi ve şefkate dayalı olması sizin için yeterli olmayabilir. Eşinizin sorumluluğu olarak gördüğünüz konuları belirtmelisiniz.

Yay:
İş yerinizde sorumluluk bilinciyle fedakarlıklarda ve özveride bulunuyorsunuz. Tüm çalışma arkadaşalarınızdan aynı özveriyi beklemeden önce isteklerinizi belirtmelisiniz.

Oğlak:
Bugün sevdiğinizle romantik ve aşk dolu bir gün geçirebilirsiniz. Gün içinde sosyal organizasyonlarda aldığınız görevler sebebiyle ya da arkadaşlarınıza vermiş olduğunuz bir sözü yerine getirmeniz gerekebilir.

Kova:
Ailenizle birlikte geçireceğiniz hoş bir gün iş sorumluluklarınız sebebiyle ertelenebilir. Emlak alımı vb gibi bir konu gündeme geldiğinde kariyerinizi ön plana almak zorunda kalabilirsiniz.

Balık:
Şairane ruhunuzu yaratıcılığınızla birleştirerek ortaya şaheserler çıkarabilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa dersleriniz, etmiyorsa hukuki sorumluluklar vakit ayırmanıza mani olabilir.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova