13 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Yay Burcunda Dolunay ve günün etkileri... 


Koç:
Bugün dolunay ile gelişiminize yönelik konular aydınlanacak ve seyahat planlarınız netleşecek. İkili ilişkiler de çatışmalar yaşanabilir. Emlak yatırımı için gerekli finansman bulabilirsiniz.

Boğa:
Gerçekleşen dolunay ile finansal yapınızın durumu gündeme geliyor. Yeni bir ortaklık, işinizle ilgili hukuki bir sözleşme, yurtdışı bağlantılı bir iş birliği bile söz konusu olabilir.

İkizler:
İkili ilişkilerde gerginlik yaşayabileceğiniz bir Dolunay ile başlıyorsunuz güne. Yine de hayattan zevk aldığınızı hissedeceğiniz bir kutlama yapabilirsiniz. Ortak gelirler gündeme geliyor.

Yengeç:
İşiniz ve işinize karşı özverili davranışlarınızı gözden geçireceğiniz bir gün olacak. Bu sabah Dolunay ile emlak, ikili ilişkiler, aile, çocuklar, yaratıcı projeleriniz aydınlanıyor.

Aslan:
Seyahatlerinizde kazalara ve aksaklıklara karşı dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Romantik ve yaratıcı bu Dolunay gününü arkadaşlarınız ya da sevdiğinizle eğlenerek geçirebilirsiniz.

Başak:
Bugün Dolunay’ın etkisiyle aileniz ve kariyeriniz arasında gelgitler yaşayabilirsiniz. Yaratıcı girişimler için maddi konular gerginlik yaratabilir. Evinizde bir kutlama keyfinizi getirecek.

Terazi:
Eğitim yılının tamamlanması ile büyük bir başarıya imza atabilirsiniz. Maddi konularda dikkatli olmalısınız. Kardeşlerinizle birlikte önemli bir sözleşme gündeme gelebilir.

Akrep:
Sevdiğinizle ortak gelirleriniz konusunda bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde olsanız da karşınızdakini dinlemekte fayda var. Dolunay ilişkinizde gerginlikler yaratabilir.

Yay:
Bugün Dolunay ile birlikte daha özgür, daha neşeli, daha keyifli bir hayat için ilk adımı atabilirsiniz. Maddi konularda gerginlikler yaşanabilir. İkili ilişkilerinizde gerçekler aydınlanacaktır.

Oğlak:
Sağlığınız ya da işinizle ilgili bir konu bugün Dolunay vasıtasıyla aydınlanabilir.   Bir yabancı size konuyla ilgili yol gösterebilir. stres ve gerginliği meditasyon, müzik, şiir vb ile atabilirsiniz.

Kova:
Sosyal çevrenizden biri vasıtasıyla yeni bir ev almaya karar verebilirsiniz. Dolunay arkadaş ve dostlarınızı tanımanız için size fırsat tanıyacak. Bir yardım organizasyonunda yer alabilirsiniz.

Balık:
Yeteneklerinizi toplumsal arenada ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Dolunay kariyerinizde ve ailenizde başarılarınızın takdir ile kutlanmasını sağlayacak. Bir öğretmeniniz sizi destekleyecek.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova