14 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün kariyerinizle ilgili sağlam ve somut çalışmalar yapma arzusu içindesiniz. Eşiniz ve ortağınızla otorite ve güç konusunda beklenmedik gerginlikler, atışmalar yaşayabilirsiniz.

Boğa:
İş arkadaşlarınızdan biri ile fikirleriniz uyuşmadığı için güç savaşı yaşayabilirsiniz. Egonuzu sarsacak sürpriz bir olay ile karşılaşmanız söz konusu olabilir. Akşam rahatlıyorsunuz.

İkizler:
Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirlerinizle ilgili sağlam zeminde hissetmek isterken ani gelişmeler köklü değişikliklere gebe olabilir. Söz konusu aşk olunca agresif davranabilirsiniz.

Yengeç:
İlişkinizde köklü değişiklikler arzusu içindesiniz. Eviniz ile ilgili çalışmalarınız ego ve otorite problemi haline gelebilir. Kariyerinizle ilgili beklenmedik ve şaşırtıcı gelişmeler olabilir.

Aslan:
Günlük düzeniniz sizi fiziksel olarak zorluyor. Köklü değişiklikler yaparak hayatınıza renk katmak elinizde. Sürpriz seyahatler ya da sıra dışı bir eğitim ile vizyonunuz değişebilir.

Başak:
Maddi konularda sevdiğiniz ve çocuklarınızla otorite problemleri yaşayabilirsiniz. Hayattan zevk almak için harcadığınız paranın gelir dışı kaynaklarınıza beklenmedik etkisi sizi zorlayabilir.

Terazi:
Bugün enerjik ve sportif hissetseniz de agresif ve savaşçı tavrınızı da ortaya koyabilirsiniz. Aile bireylerinizle aranızda ego çekişmeleri yaşanabilir. Eşinizin tavrı ise sizi şaşırtacak.

Akrep:
Mümkün olduğunca sakin ve akışta geçirmeniz gereken bir gün. İletişimde hem kendinizi anlatmakta hem de iknada zorlanabilirsiniz. Özellikle seyahatler ile ilgili şansınızı zorlamayın.

Yay:
Arkadaşlarınızdan biri ile hem para hem de aşk konularında güç savaşına girebilirsiniz. Agresif tavırlara karşı yıkıcı olabilirsiniz. Gerçekçi düşünmeniz zor olabilir. Sakin olmaya çalışmanızda fayda var.

Oğlak:
Kendinizi güçlü ve azimli hissettiğiniz kadar ilişkilerinizde zorlayıcı ve agresif olabilirsiniz. Özellikle kariyerinizi yönlendirebilecek kişilerle ilişkilerinizde özen göstermeniz gereken bir gün.

Kova:
İnançlarınız, hayat felsefenizi etrafınızdakilere empoze etmek için fazlasıyla agresif olabilirsiniz. Yıkıcı olmamaya çalışmalısınız. Beklenmedik seyahatler ortaya çıkabilir.

Balık:
Gelir dışı kaynaklarınızı sağlamlaştırmak için finansal yapınızı kökten değiştirmeniz gerekebilir. Agresif tavrınız sebbeiyle maddi durumunuzda beklenmedik gelişmelrrle karşılaşabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova