15 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bu sabah kariyeriniz ile ilgili girişimleriniz için ailenizden bonkör bir maddi destek alabilirsiniz. Birlikte kutlamalar yaparken yeme, içme, keyfiniz in aşırı para harcama riskinden uzak durmalısınız.

Boğa:
Eğitiminiz ile ilgili önemli bir gün ise sabah saatlerinde şanslı ve somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Günün geri kalanında sakin ve akışta keyfinize bakın. 

İkizler:
Bugün aklınızda olan güzel bir projeyi şekillendirebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bunu üstlerinizle paylaşarak maaşınıza zam ya da bonus olarak finansal geri dönüşü olacak bir kapıya dönüştürebilirsiniz.

Yengeç:
İlişkinizde geleceğe yönelik somut adımlar atmak istediğiniz bir gün olacak.
Katılacağınız bir organizasyonda yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Neşeli ve kutlama yapmaya elveeişili bir gün.

Aslan:
Kariyerinizi ilgilendiren önemli biri ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu kişi ile gizli bir buluşma ya da süpriz bir tanıştırılma olabilir. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmelere gebe bir hafta olacak.

Başak:
Yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek için gece gündüz çalışırken sizi maddi anlamda da destekelyecek bir mentör ile tanışabilirsiniz. Bu kişi sizinle birlikte yürüyecek eğitim hayatınızdan biri olabilir.

Terazi:
Kariyerinizde gelişim ve ilerleme fırsatları çanları çalıyor. Evinizle ve ailenizle ilgili geleceğe yönelik somut girişim planları yaparken finansallarınızın güçlenmesine vesile olacak kişilerle tanışabilirsiniz.

Akrep:
Eşinizle çok romantik bir seyahate çıkabilirsiniz. Bir yandan ikinizin de gelişimine katkı sağlayacak, bir yandan eğleneceksiniz. Bu kısa seyahatte geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz.

Yay:
İşinizle ilgili iş arkadaşlarınız vasıtasıyla tanışacağınız kişilerin maddi anlamda olumlu etkisini görebilirsiniz. Önemli bir projeye destek ile hem gelir hem gelir dışı kaynaklarda artış gözlenebilir.

Oğlak:
Sevdiğinizle romantik bir sabaha uyanıyorsunuz. Geleceğe yönelik adımlar atma arzusu içinde olduğunuz bugünde birlikte hayaller kurabilirsiniz. Yeme, içmede aşırıya kaçmayın.

Kova:
Bugünü kendinizi şımartmaya ayırmalısınız. Yoga, meditasyon, masaj gibi aktiviteler sizi rahatlatacak. Ayrıca evinizde dekorasyon değişiklikleri de sizi  bugün mutlu edebilir.

Balık:
Sevdiğinizle birlikte yeme, içme, sanatsal ya da sportif aktivitelerle hayattan zevk aldığınızı hissedeceksiniz. Karşılıklı sevgi sözcükleri sizi mutlu edecek.
Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova