15 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün öğle saatlerine doğru idealist hedefler, ütopik idealler peşinde koşabilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizle uzak ve hareketli bir seyahate çıkabilirsiniz.

Boğa:
Finansal olarak özgür ve maceracı davranmak isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde yardımlaşma organizasyonlarında yer alabilirsiniz. Akşam iş yerinizde aktif olabilirsiniz.

İkizler:
İkili ilişkiler konusunda olumlu ve özgürlükçü hissedeceğiniz bir gün olacak. Yarartıcılığınızın güçlü olduğu bugünde sevdiğinizle akşam sportif aktivitelerde yer alabilirsiniz.

Yengeç:
Ofisinizde neşeli ve enerjik bir gün geçirebilirsiniz. Kariyeriniz ve geleceğiniz konusunda ütopik hayalere kapılabilirsiniz. Gün sonuna doğru evinizde haeketli bir davet verebilirsiniz.

Aslan:
Aşk hayatınızla ilgili hayalperest düşlere kapılabileceğiniz ya da sevdiğiniz kişi ile ilgili konulara pembe gözlüklerle bakacağınız bir gün olacak. Akşam kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Başak:
Eviniz ve ailenize karşı verici, fedakar davranabilirsiniz. Öğle saatlerinde eşinizle romantik bir buluşma olabilir. Akşam eviniz için alış veriş yapabilirsiniz.

Terazi:
Bugün işiniz için fedakarlıklarda bulunabilir; idealist bir proje için seyahate çıkabilirsiniz.  Oldukça enerjik ve aktif olacağınız bu akşamı sportif aktivitelere ayırabilirsiniz.

Akrep:
Finansal durumunuzla ilgili aşırı iyimser hissedebilir; risklerinizle ilgili hayalperest adımlar atabilirsiniz dikkat. Akşam saatlerinde yaratıcılığınız ve ilham gücünüz kuvvetli olacak.

Yay:
Bugün kendinizi mutlu, iyimser, duygusal hissedebilirsiniz. Ailenize karşı aşırı fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla hareketli bir programa katılabilirsiniz.

Oğlak:
Kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınızın dediklerinden yola çıkarak aşırı fedakar davranışlarda bulunabilirsiniz. İşiniz ile ilgili hareketli bir akşam olabilir.

Kova:
Sosyal ve arkadaşlarınızla neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Maddi konularda riskli davranmanız olası. Akşam saatlerinde sosyal çevrenizden kişilerle seyahate çıkabilirsiniz.

Balık:
Sanatsal yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün kuvvetli olduğu bugün kariyerinizde takdir görebilirsiniz. Akşam saatlerinde maddi konularda hareketlilik olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova