16 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Sosyal organizasyonlarda inovatif ekip çalışmalarında bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizle birlikte sportif aktivitelerden keyif alabilirsiniz. Geceye doğru hoş süprizlerle kariılaşabilirsiniz.

Boğa:
Kariyeriniz ile ilgili orjinal fikirler ortaya koyabileceğiniz, ekiplerle beyin fırtınaları yapabileceğiniz bir gün olabilir. Ofisinizde aktif ve hareketli bir gün olacak. Gece beklenmedik süprizlere açık olun.

İkizler:
Eğitim hayatınızda ekip çalışmaları yolu ile parlak fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Akşam sportif aktivitelere vakit ayırabilirsiniz.

Yengeç:
Gelir dışı kaynaklarınızı yönetmenin farklı yollarını bulabilirsiniz. Gün sonuna doğru evinizde yapılması gereken işlerinizi halledecek enerjiyi bulabileceksiniz. süpriz seyahatler çıkabilir.

Aslan:
Eşinizle ya da ortağınızla zihinsel paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinde kısa bir seyahate çıkabilir; geceye doğru beklenmedik bir yabancıdan haber alabilirsiniz.

Başak:
İş yerinizde arkadaşlarınızla birlikte çalışmalar yapabileceğiniz bir gün olacak. Gelirlerinizi arttırmak için aktif çalışmalarda bulunabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili süprizler olabilir.

Terazi:
Yaratıcılığınızı ve orijinal fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz bir gün olacak. Tüm gün boyunca kendinizi aktif ve sportif hissedebilirsiniz. Eşiniz size geceye doğru hoş süprizler yapabilir.

Akrep:
Ailenizle ya da evinizde entellektüel sohbetler edebileceğiniz bir gün olacak. Akşama doğru kendinize vakit ayırabilirsiniz. Günün son saatlerinde işinizle ilgili olumlu süprizler olabilir.

Yay:
Herkes için eşitlik arz edebilecek bir sözleşmeye imza atabilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü değerlendirmelisiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla birlikte olabilirsiniz.

Oğlak:
Gelirlerinizle ilgili yenilikçi çözümlere imza atabilirsiniz. Orjinal ve inovatif ürünlerden para kazanma yolları bulabilirsiniz.  Ailenizle ilgili hoş süprizler günün son saatlerinde gerçekleşebilir.

Kova:
Sezgilerinizin ve iç güdülerinizin yüksek olduğu bir gün olacak. Akşam saatlerinde hareketli bir program ile uzak bir seyahat planlayabilirsiniz. Süpriz bir kısa yolculuk çıkabilir.

Balık:
Bugün özverili ve fedakarca toplumsal çalışmalarda sessizce görev alabilirsiniz. Canı gönülden yer alacağınız bu çalışmalarda isimsiz yer almayı tercih ederken maddi yardımı da esirgemeyeceksiniz.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova