17 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Gün başlarken maddi konularda ikili ilişkilerinizde zorlanabilirsiniz. Öğleye doğru önemli bir kişinin desteği ile rahatlayacaksınız. Arkadaşlarınız ile entellektüel bir akşam geçirebilirsiniz.

Boğa:
Sabah kariyerinizle ilgili konularda otorite figürlerine karşı ikili ilişkilerde asi tavırlar sergileyebilirsiniz. Öğleden itibaren maddi konularda güçlü bir kişiden destek alacaksınız.

İkizler:
İdealist ve zihinsel işlerin ön planda olacağı bir gün. Sabah yaptığınız fedakarlıkları fazla görebilirsiniz. Öğleden itibaren kendinizi daha güçlü daha yetkin hissedeceksiniz.

Yengeç:
Finansal konularda arkadaşlarınızla sabah gerginlikler yaşanabilir. Öğleye doğru tanımadığınız ya da gizli birinden önemli bir destek alabilirsiniz. Akşamı kitap okuyarak, dinlenerek geçirebilirsiniz.

Aslan:
Sabah özellikle eşinizle ve kariyerinizi ilgilendiren kişilerle ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Öğlen çevrenizden önemli birinin desteği rahatlatıyor. Akşam arkadaşlarla keyifli paylaşımlar olabilir.

Başak:
İş yerinizde yabancı menşeili işler, medya ya da hukuki konularda karşınızdaki kişiler ile gerginlikler yaşanabilir. Öğleden itibaren bir otorite figürünün desteği ile kendinize güveniniz gelecek.


Terazi:
Çocuklarınızla ya da sevdiğinizle ortak gelirleriniz konsunda gergin bir sabah yaşayabilirsiniz. Bir danışman ya da öğretmenin desteği sizi rahatlatacak. Akşam entellektüel paylaşımlar mutlu edecek.

Akrep:
Sabah ailenizle ya da eşinizle ailevi konulardan çatışmalar yaşanabilir. Öğle civarı bir aile büyüğünün maddi desteği güvende hissettirebilir. Akşam mistik konuları araştırmak keyif verebilir.

Yay:
Bu sabah önemli yazışmalar, sözleşmeler ile ilgili konularda iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde terslikler yaşanabilir. Eşinizin desteği ile rahatlayacak, birlikte bir sohbetten keyif alacaksınız.

Oğlak:
Maddi konularda sabah saatlerinde risk almamanız faydalı olabilir. Öğleye doğru iş arkadaşlarınızın desteği ile önemli bir konuda gelişme kaydedebilirsiniz. İşinizde beyin fırtınaları yapılabilecek bir gün.

Kova:
Otorite figürlerine karşı asi bir ruh hali içinde olabileceğiniz bugünde aile bireyleri ile sabahınız gergin geçebilir. Öğleye doğru çocuklarınız ile güç bulacaksınız. Akşam keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

Balık:
Sabah saatlerinde kardeşlerinizle ilişkilerinizde bazı gerginlikler yaşanabilir. Öğleden itibaren ailenizin desteği ile kendinize güven hissedeceksiniz. Evinizde keyifli sohbetlerle keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova