17 Mayıs Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün kariyeriniz ile ilgili bir proje hakkında beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilham gücünüz yüksek, manevi yardımlaşma organizasyonlarında bulunabilirsiniz.

Boğa:
Eğitim hayatınız devam ediyorsa hayatınıza hangi yönde devam etmek istediğiniz hakkında fikir sahibi olabileceğiniz bir gün. Arkadaşlarınızla keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

İkizler:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili geleceğe yönelik planlarınız hakkında ne yapmak istediğinizi düşünebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili akşam saatlerinde daha yaratıcı olacaksınız.

Yengeç:
İlişkinizle ilgili geleceğe yönelik stratejik adımlar atmayı düşünebilirsiniz. Uzak ve sanatsal faaliyetler içeren ya da romantik bir tatil planlayacağınız bir akşam olacak.

Aslan:
İş yerinizden beklediğiniz bir haberi öğle saatlerinde alabilirsiniz. Sorumluluklarınız haftasonu tatilinize mola vermenize sebep olabilir. Akşam saatleri ilgam verici olacak.

Başak:
Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınızın ağır basacağı, eğlencenizde daha ihtiyatlı davrandığınız bir gün olabilir. eşinizle romantik ve şefkatli bir akşam geçirebilirsiniz.

Terazi:
Eviniz ya da aileniz ile ilgili beklediğiniz bir haberi alabilir, konuyla ilgili sorumluluk duyabilirsiniz. Akşam saatlerinde rahatlamak için meditasyon, yoga vb yapabilirsiniz.

Akrep:
Kardeşlerinizden alacağınız bir haber ile geleceğe yönelik oturup düşünmek isteyebilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte akşam sanatsal aktivitelere katılabilir romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

Yay:
Finansal durumunuzla ilgili alacağınız bir haber maddi sorumluluklarınızı hatırlamanızı sağlayacak. Akşam saatlerini ailenizle ya da evinizde keyifle geçirebilirsiniz.

Oğlak:
Bugün sezgileriniz oldukça kuvvetli. Kendinizi duygusal anlamda güçlü be sağlam hissedeceksiniz. Akşam Romantik ve keyifli bir kaçamak yapabilirsiniz.

Kova:
Hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde zihninizdekileri somutlaştırabileceksiniz. Akşam saatlerinde maddi olarak yardım yapabilirsiniz.

Balık:
Üyesi olduğunuz bir sosyal organizasyon, kulüp ya da dernekten yeni sorumluluklarınızla ilgili haber alabilirsiniz. Hayalgücünüzü, sanatsal yeteneğinizi ortaya koyabileceğiniz aktivitelerle akşam keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova