18 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Bugün Venüs- Jupiter etkileşimi sanatsal, aşk ve sevgi konularında, yeni iş girişimlerinde olumlu gelişmeler kaydetmemizi sağlayacak. Keyifli bir gün dileğiyle, 

Koç:

Bugün emalk alım-satım ile ilgili önemli maddi gelişmelere imza atabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek ya da sanatsal bir obje satın almak istiyorsanız bugün doğru bir gün olabilir.

Boğa:

Sabah saatleri hayır kurumları, yardım çalışmaları ile geçebilir. Bugün tanışacağınız kişiler ile önemli sözleşmelere imza atabilirsiniz. Olumlu haberler alacağınız bir gün olacak.

İkizler:

Maddi durumunuzla ilgili olumlu gelişmeler kaydedeceksiniz. Maaş artışı, yeni bir iş ya da gizli kalmış bir projeden bonus alabilirsiniz. İlham gücünüz sizi hayallerinize ulaştırabilir.

Yengeç:

Sosyal ve bir o kadar da uzun süreli dostluklar kurabileceğiniz kişilerle tanışıklık vaad eden bir gün olacak. Kendi bireysel gelişiminize destek olacak bu kişilerle bağlantıyı sıkı tutmalısınız.

Aslan:

Kariyerinizde kendinizi ortaya koymak için güzel bir gün. İnsanlarda olumlu etki bırakabilirsiniz. Kadınlara yönelik işlerde daha başarılı olabilir; kadın bir yöneticiden destek alabilirsiniz.

Başak:

Güzel sanatlar ya da yeme, içme gibi konularda eğitimler ya da gelişiminiz için kurslara arkadaşlarınız vasıtasıyla katılabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeniz için sosyal çevreniz destek sağlayacak.

Terazi:

Kariyerinizde gelişim için kaynaklarınızı kullanarak yeni bir girişimde bulunabilir ya da kredi gibi olumlu bir haber alabilirsiniz. Ayrıca üstlerinizle bonus planınızı konuşmak için güzel bir gün.

Akrep:

Sevdiğinizle romantik, uzun bir tatile çıkmanın tam zamanı. Aslında gelişiminiz için entelektüel ya da seminer, konferans içeren bir seyahat olsa bile ilişkinize olumlu etkileri olacaktır.

Yay:

Çalışma ortamınız ve çalışma arkadaşlarınızdan keyif alacağınız bir gün olacak. Birlikte işinizi ilerletmek ve ofisinizi güzelleştirmek için yatırım planları yapabilirsiniz.

Oğlak:

Aşkınızla büyüyorsunuz. Sevdiğinize açılmak, geleceğe yönelik birlikteliklere imza atmak için harika bir gün. Karşılıklı olarak birbirinize aşkınızı aktarabilir ya da bir bebek haberi alabilirsiniz.

Kova:

Evinizi güzelleştirmek, yeniden dekore etmek, arkadaşlarla bir araya gelerek keyifli kutlamalar yapmak için harika bir gün. İş arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz.

Balık:

Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde becerilerinizi ilerletmek için kurslara yazılabilir;  bir seyahate çıkabilirsiniz. İlham gücünüzü ve yeteneklerinizi hafife almamalısınız.


-- 
Ayşegül Kuyumcu Türker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova