2 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün öğle saatlerinde maddi konularda sevdiğiniz ve çocuklarınızla ilişkilerinizde kırılganlıklar yaşanabilir, dikkatli olmalısınız. Akşam ise gönül almak için bir adım atacaksınız.

Boğa:
Özellikle aile içi ilişkilerinizde alınganlıklara, terslenmelere dikkat etmeniz gereken bir öğlen olacak. Geceye doğru işinizle ilgili halledeilmesi gereken işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.

İkizler:
İkili ilişkilerinizde yazılı ve sözlü iletişimde kırıcı ve yıkıcı olmamaya özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Yaratıcı projeleriniz için geceye doğru ilham geldiğini hissedeceksiniz.

Yengeç:
Bugün arkadaşlarınızla maddi konularla ilgili gerginlikler yaşayabilir, hayalkırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Geceye doğru evinizle ilgili işlere kolları sıvayacak enerjiyi bulacaksınız.

Aslan:
Kariyerinizi ilgilendiren kişilerle çatışmalardan özellikle kaçınmanız gereken bir gün olacak. Öğle saatlerindeki gergin hava akşama dağılıyor ve yerini hareketli bir geceye bırakıyor.

Başak:
Eğitiminiz, seyahatler ya da hukuki konular ile ilgili yaptığınız fedakarlıklar gerginlik ve kırılganlıklara sebep olabilir. Gece saatlerinde kendinizi daha aktif, daha atak ve daha motive hissedeceksiniz.

Terazi:
İyimser ve bir o kadar kendinize güvenli hissedeceğiniz bugünde maddi konularla ilgili arkadaşlarınızla gerginlikler yaşayabilirsiniz. Gece saatlerinde ikili ilişkilerde hareketlenmeler olabilir.

Akrep:
Öğle saatlerinde Kariyeriniz ile ilgili konular sebebiyle ikili ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Geceye doğru işinizle ilgili aklınızı kurcalayabilir.

Yay:
Bugün altınızda çalışan kişiler ve seyahatler ile ilgili konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Akşama doğru rahatlayan hava ile arkadaşlarınızla hareketli bir gece geçirebilirsiniz.

Oğlak:
Sevdiğinizle ortak gelirlerinizin gündeme gelmesi aranızda gerginlikler yaşamanıza sebep olabilir. Gece saatlerinde işiniz ve finansal konular ile ilgili girişim fırsatları yakalayabilirsiniz.

Kova:
Eşinizle eviniz ve evinizi ilgilendiren dekorasyon, alılveriş gibi konularda gerginlikler öğle saatlerinde kırılganlıkla sonuçlanabilir. Geceye doğru gerginlikleri aşarak uzak seyahat planları yapabilirsiniz.

Balık:
Bugün iş yerinizde yazılı ve sözlü iletişimde dikkatli olmalısınız. Çalışanlar arası kırılganlıklar olabilir. Geceye doğru finansal girişimler ile ilgili daha cesur hissedebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova