20 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:

Gün içinde atak, enerjik olsanız da girişimlerinizde somut sonuçlar elde edemeyebilirsiniz. Beyin fırtınaları yapmak için güzel bir gün. Akşam otorite figürleri ile çatışmamakta fayda var.

Boğa:

Maddi konularda risk almaya ve kendinizi göstermeye meyilli olsanız da bugün yeni girişimlerden uzak durmakta fayda var. Akşam çekişmelerden uzak durup yoga,meditasyon yapabilirsiniz.

İkizler:

Bugün konuşmak, kendinizi fikirlerinizi paylaşmak için harika bir gün. Eyleme dökemediğiniz fikirleriniz olacaktır. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla maddi konularda kırgınlıklar yşanabilir.

Yengeç:

Hayal gücünüzün kuvvetli olduğu bugünde geleceğe yönelik düşüncelerinizi kağıda almak işe yarayabilir. Akşam saatlerinde eşinizle kariyerinizle ilgili bir konu sebebiyle çatışabilirsiniz.

Aslan:

Arkadaşlarınızla telefon trafiğinizin hayli yoğun olduğu bir gün olacak. Sosyal organizasyonlarda liderlik yapabilirsiniz. Aksiyona geçmeniz zor olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Başak:

Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi paylaşacağınız ve üstlerinizi ikna edebileceğiniz bir gün olacak. Karşınızdakini dinlemeniz faydalı olabilir. Çocuklarınızla çatışmalardan çekinmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova