23 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Zihninizin hızlı çalışacağı bir döneme giriyorsunuz. Özellikle eğitim ve insan ilişkilerinde iletişim konusunda başarılı olacaksınız. Öğle saatlerinde maddi konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

Boğa:
İkili ilişkilerde rahatlık ve keyif arayışı içinde olduğunuz bugünde kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Maddi konularda olumlu haberler alacağınız bir döneme giriyorsunuz.

İkizler:
Kendinizde değişiklik yapmak için kuaför, alışveriş vb güzel bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde tanışacağınız kişilerle uzun soluklu iş ilişkileri ya da dostluklar kurmanız mümkün olacak.

Yengeç:
Öğle saatlerinde arkadaşlarınızla gerginlikler yaşayabaileceğiniz bir güne uyanıyorsunuz. Zihninizin aktif çalışacağı bu dönemde ilham gücünüzle yaratıcı projelerin tohumunu atabilirsiniz.

Aslan:
Sosyal bir döneme giriyorsunuz. Entellektüel paylaşımlarda bulunabileceğiniz yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Öğle saatlerinde kariyerinizle ilgili bir konuya aileniz rest çekebilir.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili önemli ilişkiler kazanabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sizi yönlendirebilecek ya da ileriye taşıyabilecek kişiler olabilir. Sanatsal çalışmalarda yer alabilirsiniz.

Terazi:
Gelir dışı kaynaklar konusunda öğle saatlerinde kısıtlar ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Seyahatler ve eğitimler konusunda keyifli ve şanslı olacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Akrep:
İkili ilişkiler konusunda rahat ve sağlam hissetmek istediğiniz bugünde gerginlikler adeta sınav gibi gelebilir. Maddi konularda bereketli ve şanslı olduğunuz bir dönemin başlangıcı olacak.

Yay:
İşinizle ilgili çabalarınız rağmen üstleriniz tarafından sınava tutulduğunuzu hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde romatizimin zirve yapacağı bu dönemde eşinizle ya da sevdiğinizle iletişiminiz artıyor.

Oğlak:
Sosyal organizasyonlardaki sorumluluklarınız sevdiğinizle gönlünüzce eğlenmenize mani olabilir. İşinizle ilgili katılacağınız organizasyonlarda tanışacağınız yeni kişilerle önemlç işler yapabilirsiniz.

Kova:
Kendinizi sanatsal aktiviteler ya da yaratıcı projeler aracılığıyla ifade etmekten keyif duyacağınız bir döneme giriyorsunuz. İlham gücünüzden bu dönemde mutlaka faydalanmalısınız.

Balık:
Evinizi güzelleştirmek; özellikle birlikte iletişim kurabileceğiniz bir köşe yaratmak, evinize ofis ya da kütüphane yapma hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla evde kutlamalar da yapbilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova